Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál egy országgyűlési...

Mit csinál egy országgyűlési képvisleő? Mit dolgozik?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy munkaidejében mit csinál?

Igazából arra is kíváncsi vagyok,hogy mi lenne a feladata,de leginkább az érdekel,hogy mivel tölti a napját? Hogy és mit "dolgozik" ? Hol?

Ül a Párt székházában és... és ?

Hogyan dolgozik?



2013. febr. 14. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmit sem dolgozik. Gombokat nyomogat és újságot olvas, vagy laptopon játszik.
2013. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
pontosan,aztán ha ezt is únja,akkor elmegy ingyen enni a büfébe'
2013. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vadkan01 ***** válasza:
94%
A büfé nem is ingyenes, sőt.
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben törvényjavaslatokat olvas, majd vitat meg a parlamentben. Szavaz és részt vesz a különböző bizottságok munkájában. Részt vesz a frakcióüléseken. Sajtó tájékoztatót tart, tévébe és rádióba jár. Tartja a kapcsolatot a választóival és azok érdekeit képviseli elméletben. Fejlesztéseket és beruházásokat visz/segít elő a választókörzetében. A gyakorlat az sokszor más tisztelet a kevés kivételnek.
2013. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Semmit. Egy részük csak az ülésteremben nem csinál semmit, más részük még különböző bizottságokban sem. Minél több helyen nem csinál semmit, annál több pénzt kap. Vannak nagyon sok pénzt kapók, akik fel is szólalnak néha, megszabott terjedelemben beszélnek ilyenkor a semmiről.


Vannak azonban ritka esetek, amikor mégis fel kell használniuk minimális értelmi képességeiket! Ilyenkor a fősemmittevő, aki kapcsolatban áll a vezérrel is, és emiatt nagy tiszteletnek örvend, hangszálait elképesztő bátorsággal megeröltetve elkurjantja magát, figyelmeztetve a semmittevőket, hogy emeljék meg ujjukat, és a megfelelő (a biztonság kedvéért a kurjantásban jelzett) gombot lenyomva megpecsételjék a semmittevésüket finanszírozó emberek életét.

2013. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan leihatják magukat munka közben, ami nagyjából a halaszthatatlan közfeladatok (L. Simon úrnak már ragadt vécépapír a cipőjére) 0%-os ellátásból illetve, havonta előadott tízperces (ellenzékinél napi 1 órás ) monológból áll.


Aztán gombnyomogatás, majd a hangszálak illetve a karok karbantartása maitt, bekiabálásos vagy kézfelemeléses szavazás is van.

2013. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik?

Hol? itt? azt tuti nem teszi!

2013. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy én látom:


Kib*szik vagy 100 ezer emberrel, aztán iszik egy kávét dumálgat, aláír egy papírt amivel újabb 50 ezer embert tesz anyagilag tönkre. Aztán hasára üt hová telepítsenek cigányokat a magyarok közé, kiknek tegyék tönkre az egész életét. Aztán halaszthatatlan közügy miatt nem jön be 1-2 hétig, aztán felveszi a nem kis fizetést, amit az immár megnyomorított, éhező, sárga csekkekben fürdőző adózók összegyűjtöttek nekik. A rákövetkező hónapban rájön hogy a legújabb szolgálati Audijában a váltógomb jobb felső sarka már kicsit megkopott, hiszen a benzin ingyen, vagyis az adózók kifizetik hiszen ezt megszavazták maguknak, így sokat vezet, ezért kér egy új szolgálati kocsit is. Aztán lefekszenek aludni mint aki jól végezte dolgát.


Ahogy ők látják magukat:


A lakosság éhezik, nem tud fűteni, és mint írtam sárga csekkekben fürdik, és a hitelekben. Így, hogy megoldják a problémát kimennek tüntetni Jeruzsálemért. Sárga csillagot vesznek fel, izraeli zászlóval sétálnak, ezáltal nagyon erősödik a forint, csökken az állandóság, munkahelyek teremtődnek, és nő a minimálbér reál értéke is.

2013. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez enyém semmit.

Megnéztem a körzetem képviselőjének (Fideszes) mkogy-és oldalát. 2010 óta eddig összsen 6 felszólalása volt (legutolsó 2011, októberben), 3 önnáló és 4 nem önnáló indítványa volt.


Megnéztem ezt a 6 felszólalást. Hát kb az a szinvonal volt, hogy huzat van, valaki csukja be az ablakot, vagy fázok csavarják feljebb a fűtést.

Ilyesmik volt hogy a kormány nehéz örökséget kapott, mindnet megtesz az ország sorsának jobbrafordításáért, kérem képviselőtársaimat támogasság az X inditványt/törvényt/törvény módosítást stb. Mind kb ilyen volt.

Érdemi javaslata, ötlete, munkája 2010 óta nem volt. Mindezért bruttó fizetése: 983.256,-

2013. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Látom a válaszolók egy része sem tudja mit csinálnak.

Ne legyünk ilyen rosszindulatúak.

Valamit csak csinálnka amikor nincsenek a parlamentben!

Persze az is kérdéses,hogy ott mit. Az nem munka,hogy megmondják mit támogass és mikor nyomjál igen vagy nemet.

Részt vesz frakcióüléseken. Én is vettem rész konferencián.Beültem,meghallgattam,hazamentem. De ez nem munka.

Egy autószerelő ha bemegy a munkahelyére ott autó fog szerelni,a pék sütnifog, az orvos megpróbál gyógyítani,stb

És ők?

kérdés: Hol van a munkahelye?

Hogy képvisel engem,minket és az érdekeinket? Mit csinál ilyenkor? Azt mondja,hogy ez az ottélőknek nem jó és minden megy tovább a maga útján?


Vagy az a munkájuk,hogy beszélnek? Nem csinálnka semmit de ha megkérdezik őket akkot tudan sokáig a semiről is beszélni?

Gondolom nem ők számolgatnak,osztanak,szoroznak,hogy mi lenne jó az országnak. Honnan,hova,mennyit csopoortosítsanak át. Ezt kiadják másoknak.

Azok is dolgoznak.

És egy képviselő,egy politikus? Komolyan kérdem.

Szerintem is csak lébecolnak,de tényleg komolyan kérdem,hogy mivel telik a munkanapjuk. Mivel?

2013. febr. 15. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!