Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz semmivel sem különb...

A Fidesz semmivel sem különb mint az MSZP?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom , hogy én 2010-ben a Fideszre szavaztam , de nagyon megbántam.

Ahogy elnézem semmivel sem különbek mint az MSZP.

Nem lettek itt semmiféle reformok , meg fellendülés amit ígéretek.

Ők csak egy kamu jobboldali párt.


Legközelebb a Jobbikra szavazok.


Elég volt ezekből a népnyúzó pénzbehajtókból.



2013. febr. 18. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, a fidesz rosszabb.
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy tőről fakadnak.
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én bíztam bennük 2010-ben és előtte.A családban is nagy fideszes volt szinte mindenki , mára mát kiábrándultunk belőle.


Ígértem ilyen reformot , olyan javulást ,"senkit nem hagyunk az út szélén"...és még lehetne sorolni.


Szembe mennek az ígéreteikkel.

2013. febr. 18. 12:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Le van zsírozva köztük... Most én uralkodok, a te embereid majd mennek a háttérből, és a te vállalkozásaid kapják a megrendeléseket, x év múlva meg cserélünk... Komolyan azt hiszi valaki, hogy másképp van? Választhatunk egy tál szar meg egy tál fos közt..
2013. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Nem lettek itt semmiféle reformok , meg fellendülés amit ígértek. "

Reformok voltak, a fellendülés elmaradt. De a gazdaság fejlesztéséhez tőke, innováció, megfelelő minőségű, mennyiségű munkaerő kell. Ha a Jobbik kerül hatalomra, attól még nem lesz több tőke az országban. Az innovatív kis vállalkozásokat érdemes támogatni, de ilyenből kevés van, a fiatalok mindössze 4-5 százaléka vállalkozó, ez mentalitás, tudás és tőke kérdése. A megfelelő minőségű munkaerő oktatáspolitikai kérdés, melynek létrehozásához több évtized kell. A munkaerő száma pedig a népességfogyás , elvándorlás miatt csökken.

A pártok kijelölhetnek egy utat az ország számára, de négy év az nagyon rövid idő, ennyi idő alatt nem tud az ország jelentős tőkét felhalmozni, munkaerő képzettségét jelentősen növelni, egy sikeres vállalkozás felépítéséhez is 5-10 év kell legalább. Ezért kár egy kormányváltástól hirtelen javulást várni, ez igaz bármelyik pártra, de a magyarok mindig csodát várnak, ezért 2-3 év után csalódnak és 4 év után mindig új kormányt választanak (egy kivétel volt a 20 év alatt, 2006-ban).

2013. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

"Egy ember bemegy egy pub-ba. Odasétál a pulthoz, ahol egy beszélő robot szolgálja ki a vendégeket. Az ember rendel egy sört, amikor megkapja, a robot megkérdezi mennyi az IQ-ja.

- 168

- Rendben, akkor beszélgessünk az atomfizikáról.

Másnap megint rendel egy sört a pub-ban, mire a robot megint megkérdi az IQ-ját. Kíváncsi lesz az ember, hogy mi ez az egész, azt mondja:

- 100

- Rendben, akkor beszélgessünk az időjárásról.

Harmadik nap is megkapja a kérdést:

- Mennyi az IQ-ja?

- 50

Mire a robot odahajol és így szól:

- Te! Az idén is a Fidesze szavazunk?"


Ne vegyétek zokon, csak egy vicc ;)

2013. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ők csak egy kamu jobboldali párt.


Legközelebb a Jobbikra szavazok."


Mert a Jobbik gazdaságpolitikai elképzelései aztán igazi jobboldaliak :D

2013. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.

A Fidesz társadalompolitikája sem jobbos.Cigány kulturális központ ,segély alanyi jogon , cigányimádat és még sorolhatnám.....

2013. febr. 18. 13:14
 9/15 anonim ***** válasza:
A Jobbik semmivel sem különb mint a Fidesz? - Szerintem ezt a kérdést fogod feltenni 2017-ben.
2013. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ma már nem annyira lényeges melyik párt van kormányon, a lehetőségeik mindnek ugyanolyan korlátozottak. Ráadásul mára valójában nincs jobb- vagy baloldali politika, a régi meghatározások alapján nem lehet egyiknek vagy másiknak nevezni a Fidesz-t, MSZP-t, vagy Jobbikot. Ezentúl - lévén a programok is hasonlóak - csak pofára dönthet aki szavaz. Többek közt ezért sem szavaz rengeteg ember.
2013. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!