Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz semmivel sem különb...

A Fidesz semmivel sem különb mint az MSZP?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom , hogy én 2010-ben a Fideszre szavaztam , de nagyon megbántam.

Ahogy elnézem semmivel sem különbek mint az MSZP.

Nem lettek itt semmiféle reformok , meg fellendülés amit ígéretek.

Ők csak egy kamu jobboldali párt.


Legközelebb a Jobbikra szavazok.


Elég volt ezekből a népnyúzó pénzbehajtókból.



2013. febr. 18. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
A fidesz rosszabb, a jobbik meg olyanokkal van tele akik még a fideszhez is hülyék voltak.
2013. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy ismerősöm mondta a választások után nem túl sokkal:

"Kormányváltás? Igazából annyi történt, hogy egy óvatlan pillanatban kicserélték a szánkban a f*szt!"

Elnézést a vulgáris igazságért.

2013. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal különb.Például az én szavazatommal.És így írják:mszp.Sejtik a helyüket.
2013. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Joe Makepeace ***** válasza:
93%

Semmivel! 3 ilyen párt is van amelyik már elhúzhatna egy életre a parlament közeléből is: FIDESZ, MSZP, Jobbik hármas! Egyik sem különb a másiknál!

Amúgy azt hogy 2006-ban ismét nyert az MSZP még egy ciklust, azt kizárólag a "drága" Viktor bácsinak és baráti társaságának a 2002-es választásokon való viselkedéseiknek köszönhette az MSZP! Akkor még harmat gyenge volt a Jobbik szerencsére, de múltkor már elég erős sajnos. De hál' Istennek megint gyengül, mert csak f@szságot és ökörséget produkáltak az elmúlt közel 3 év alatt! Arra van itt igény bőven! NEVETSÉGESEK!

Senkinek nincs köze itt az izraeli belpolitikához az igaz, de Vonáéknak sincs az iránihoz! Még jó hogy nem hívta a "hőn szeretett népére" azt az ökör Ahmedinezsádot! (Amúgy gondolom őt is k@rvára érdekelték volna ám a magyarok, pláne ha egyáltalán már térképen látta valaha ezt az országot!) Bezzeg Jancsi bácsi "behívta a szovjeteket". Az ezzel ÖSSZE SEM HASONLÍTHATÓ, SEM A LEHETŐSÉGEK, SEM AZ AKKOR TÖRTÉNELMI KORSZAK, SEM AZ ORSZÁG AKKORI ÉRDEKEI! De egy szót mindegyik k@rvára megtanult: hazaáruló! Tudok küldeni linket Viktorka hazaárulásáról is, nem is egyről, bár az nem újdonság szerintem senkinek! Az hogy mindenkit gyűlölni kell az meg nem politika! Sajnos azt a magyar is megcsinálja a magyarral is! Megfojtaná egyik a másikat egy kanál vízben! De amikor arról van szó...!!!!! Szánalmas és még inkább rettenetesen szomorú!

A Csurkáéknak is "megköszönték" a szavazók 4 év után a "fáradtságos munkájukat", azóta szerencsére 3 ciklus óta szó sincs a MIÉP számára parlamentről! Még jó hogy annak idején a Szabó Albi féle MNSZ nem jutott be, bár azokon legalább jókat lehetett derülni, sőt szociáldemokrataként mondom, gazdaságilag elég érdekes "programjuk" volt a munkanélküliség megoldására, komolyan mondom!, csak ha utána gondolunk sajnos teljes mértékben MEGVALÓSÍTHATATLAN, de ez egy másik lapra tartozó dolog!Majdnem minden országban 4 év van kormányzásra, és ettől még nincs katasztrófa állapot! Sőt!(Például a nálunk "sokkal kevésbé fejlett" Svájcban csak 1 év!)

Lehet hogy az emberek java része azt mondta volna 23 évvel ezelőtt hogy inkább maradjon minden a régiben, lehet hogy a Gorbacsov-féle reformok után már rég túl lennénk a válságon, mert azért az a Szovjetunió, már azért nem a hrucsovi/brezsnyevi SZU volt!

A legrosszabb, hogy annak idején volt mit várni, hogy ha majd demokrácia lesz (mert normális demokráciában tényleg az az egészséges!), meg piacgazdaság, meg minden... Most mire lehet várni! Több mint a fele idő már eltelt amióta "szabadok vagyunk", úgy értem a Népköztársaságban eltöltött idő több mint fele! Ezt tudták elérni azóta a parlamentben! Így! "együtt"! Gratula! Mindenféle háború, külső nyomás nélkül! Gyönyörű!

2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"FIDESZ, MSZP, Jobbik hármas! Egyik sem különb a másiknál!"


Annyi sántít itt egy kicsit, mégpedig az, hogy jó tűnjenek el, csak a maradék választék is az mszp-ből, meg talán az szdsz-ből kibukott brancs!


Azok már jók lennének neked?

2013. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!