Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te is szeretnéd, ha a balliber...

Te is szeretnéd, ha a balliberálisok nem kapnának 10 százaléknál többet 2014-ben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor kik kapjanak sok %ot? A tolvaj fidesz, vagy az tolvaj exfideszes hobbinácik?
2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Én azt szeretném, hogy be se jussanak a parlamentbe.

Így is elég nagy a befolyásuk , csak bajt hoznak.

2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 EagleHUN ***** válasza:
41%

Így van 10% de inkább alatta a baloldalnak. Be se jussanak.

Első válaszolóra a legenyhébb kifejezésem hogy VAK, kicsit erősebb hogy agymosott!

2013. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
a tolvaj Bajnai nem kell nekünk
2013. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
TTT.Tifusz,tályog takarítsa.Őket.
2013. febr. 19. 15:19
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Kire gondolsz pontosan, mert ez elég tág fogalom? Én azt szeretném, ha mindenki bekerülne, legalább még vagy 5 új párt és lenne kiből választani, ha nem válik be egyik vagy másik párt. Másrészt nem jó, ha csak egyik oldal van bent a parlamentben én szeretem ha fele-fele arányban lennének bal és jobb oldali pártok, így valódi viták lennének és össze kellene fogniuk a pártoknak ha valamit meg akarnak szavazni. Ez lenne az igazi demokrácia és népképviselet nem ez a diktatórikus és gyerekes gondolkodás, hogy csak az a jó amit én gondolok és az én világnézetemnek kell 100%-ban a parlamentben lennie.
2013. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Azt szeretném, ha nem is szerepelnének a szavazólapon.
2013. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

"Azt szeretném, ha nem is szerepelnének a szavazólapon."


És még a jobbikosok hisztiznek hogy a komcsik be akarják tiltani őket! :D Ez a kettős mérce, nem az ami miatt folyton sír a szátok.

2013. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bumbi02 ***** válasza:
67%
Persze. Teljesen kiegyensúlyozott politikai rendszerről beszélnénk, ha csak jobboldal lenne. Esetleg más értelmes ötletetek is van?
2013. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

A magyar baloldal egy ótvar fos.

A Fidesz meg 1 kamu jobboldali párt.


Az egyik egyik egy tál darabos széket a másik meg egy vödör híg fos.Mi a különbség?


Teljesen új bal meg jobb is kellene.Új emberekkel , arcokkal és nem posztkommunistákkal , kiszes gazemberekkel meg volt MSZMP hazaárulókkal.

2013. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!