Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnaiék bevezetnék az általán...

Bajnaiék bevezetnék az általános, országos ingatlanadót?

Figyelt kérdés

Tegnap ismertették a gazdasági programjukat, de a híradások erről a nüanszról nem szóltak. Nem tudom, volt-e róla szó, vagy ha nem is volt, attól még bevezethetik.


Számomra azért fontos ez a kérdés, mert én ettől tenném függővé, hogy rájuk szavazok-e. Persze, hülyék lennének előre elárulni, de hátha valakinek van erről véleménye vagy ismerete.



2013. febr. 19. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

tönkre tennék a magyar családokat

gyermekellenesek

2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Bevezetheti,Ecuadorban ,majd ha ott megválasztják.Itt nem fogjuk.
2013. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

"vagy ha nem is volt, attól még bevezethetik. "


Ilyen alapon bármelyik párt bevezetheti. ;)

Amúgy meg aki palotában él az fizessen. Kis embereket meg már nem vágja földhöz az a pár fillér. Hozzászoktunk az éhezéshez az orbán kormány alatt. :)

Hajrá Bajnai! Hajrá Magyarország!!!

2013. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 hájaaa ***** válasza:
62%

"Hajrá Bajnai! Hajrá Magyarország!!!" Mi köze a kettőnek egymáshoz nem értem?!

Tök mind1 milyen adócímet vetnek be fizetni mindig kell. Lehet hogy a 128.párt meg tejföl adót vezetne be. Ez ellen semmit nem tudsz csinálni max kimész tüntetni az agyhalottakkal, azt várod a csodát. Értelmes ember mindig megoldást keres nem köpköd meg nyávog!

2013. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Bajnai hozza az újabb Bokros-csomagot.
2013. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy érzékelem hogy az önkományzatoknak az új alkotmányban (alaptrv)a Fidesz adott lehetőséget hogy az ott lakókra ingatlanadót vessenek ki, sokan élnek is vele. Persze döntően Fideszes önkormányzatok vannak ma Magyarországon. Persze honnan vegyenek pénzt ha a központi költségvetés megkúrtította az anyagi támogatásukat drasztikusan? Lám erre a kormány már nem gondolt. És mossa kezeit.
2013. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Az egyik írásában ezt olvastam. Nagyon helyes lenne. Főleg, ha nem úgy vezetnék be, ahogy Gyurcsányék akarták. Hanem ahogy a háború előtt is volt.

Mindenkinek kellett ingatlan adót fizetni. Az adó mértéke függött attól, hogy a város melyik részén volt a ház, mekkora volt, miből épült, hány lakás volt benne, milyen volt a komforzata stb. Nem az számított, hogy hány tulajdonosa volt a háznak, hanem egy ház-egy adóösszeg. Ha több tulajdonos volt, akkor az összeg tulajdoni arányban oszlott meg.

2013. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 hájaaa ***** válasza:
83%

"Bajnai hozza az újabb Bokros-csomagot" Adná az ég! Bokros egy qva értelmes és okos ember, Bajnairól ez nem igazán mondható el. Az évek alatt csak beszélni tanult meg, nem harapja le a szavak végét.

Ha valakit most az ország élére kéne állítani az pont a Bokros lenne.

2013. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólóval.
2013. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát igen, tudom, hogy ma is van már sok helyen ingatlanadó helyileg, de inkább még csak vidéken. Itt Bp-en nem tudok róla.


Minden válasz hasznos volt.

2013. febr. 19. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!