Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael-Magyarország meccsre...

Izrael-Magyarország meccsre tilos volt magyar zászlót bevinni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy a magyar szurkolóakat megmotozták , és magyar zászlót is tilos volt bevenni ami a szurkolóknál alap dolog szokott lenni.


Azt teljesen érthető hogy a horogkeresztes zászlóra meg a hasonlókra harapnak, de a sima lobogókra miért?

Ez nem sért személyiségi jogokat?


Állítólag nagyon fokozott biztonsági jelenlét is volt , gondolom elrettentésnek.


Szerintem Izrael igen kezd túllőni a célon , paranoiásak ,jobban tennék ha bíróságok helyett pszichológushoz járnának.



2013. febr. 20. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" A nemzetkozi normakat betarto allamok kozul viszont az elsok kozott van. "


Aha persze, azért háborúskodik, meg ránt bele minden sz.rba nemzeteket folyamatosan, amióta csak megvan.

2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Izrael egy rasszista , apartheid állam amelynek mindent elnéznek.Izraelben egyes helyeken még van megkövezés , volt hogy fogamzásgátlót adtak be az afrikai származásúaknak és nem kaptak semmi büntetést.

Nem beszélve a palesztinok ellen elkövetett rémtetteket.

Izrael , többször megszegett nemzetközi szabályokat.


Ideje lenne már letörni Izrael szarvát , csak bajt hoz , egy igazi agresszor a Közel-keleten , egy rákos sejt.


Amíg Izrael állam létezik addig nem lesz béke a közel keleten.

2013. febr. 21. 14:10
 13/13 anonim válasza:

"Ha rákattintasz erre a linkre:


[link]


akkor megnyílik egy galéria az általad sérelmezett meccsről. Kb. minden második képen látszik kitéve egymás mellé az uniós, az izraeli és a MAGYAR zászló. Elég nagy méretben. Úgy látszik a világméretű zsidó összeesküvés mégsem akadályozta meg a magyar zászló kifüggesztését! Komolyan, vihar egy pohár vízben, vicces!" Ezt bobslocum írta.


Nem ismerem a pontos történetet, de mostanában minden zsidó sportesemény kockázatos a hazai szélsőjobboldalnak "köszönhetően". Éppen ezért szerintem a biztonságiak megpróbáltak minden lehetséges kockázati forrást kiküszöbölni, no meg egy újabb izraeli zászlóégetést is meg akartak akadályozni, mivel a zászlóégetések manapság igencsak megszaporodtak nálunk, mintha csak a Közel-Keleten lennénk. Ezért szerintem mindenféle zászlót kitiltottak, de szerintem csak a potenciálisan igen veszélyes eszközként használható zászlótartó rudak miatt. A biztonságiaknak nyilván ezért lett kiadva ez az amúgy elég szerencsétlen intézkedés, hiszen elég lett volna csak a rudakat nem beengedni. Ám ahogy azt előbb írtam, könnyen tarthattak egy újabb zászlóégetés következményeitől is, amivel már a rúd nélküli lobogók be nem engedése is megmagyarázható. Legalábbis biztonsági szempontból, ahhoz értek egy picit.

2013. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!