Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mit forgat a fejében...

Szerinted mit forgat a fejében Széles Gábor Úr? Mi lehet a terve, ami által Magyarország végleg fellendül?

Figyelt kérdés

Lehet Széles Gbor nemzeti hős lesz?


[link]


A lényeg, Széles Gábor facebook bejegyzése:

"Van egy álmom...most említem először. Most már egy ideje csak dolgozunk rajta... Még nyárig vagy legkésőbb őszig csak dolgozunk... /Ha elmondanám azt hinnétek, hogy ez a pragmatikus ember megőrült./ De ha ez bejön akkor végre Magyarország olyan növekedési pályára áll amin már vagy ötszáz éve nincs!!! Ha ez bejön akkor jövőre Orbán Viktor kétharmaddal fog megint nyerni. Annyi csoda történt velem már életemben. Igaz ez egy sokkal nagyobb léptékű "csoda" lenne, de miért ne lenne ez még lehetséges? Miért ne érhetne végre ne csak engem hanem a magyarokat is óriási szerencse? Őszig ne kérdezzetek csak figyeljetek!”



2013. febr. 20. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom.Szerintem szól valami UFÓ-nak.
2013. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Bármi lehet. Új szabadalom, vagy valamilyen export megállapodás. Annyi is elég, hogy nem külföldre viszi ki a pénzét, mint a szocik és bajnai idején idején a kormánypárti vállalkozók, vagy nem Magyarország tönkretétele az életcélja, mint pl gyurcsánynak.
2013. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvásárolt két hitelminősítő intézetet. Netalántán Soros Gyurinak Videoton peacemakere van.
2013. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Komplikato ***** válasza:
98%

Gondoltatok már rá mi van ha az egész négy éves ciklus erre a "csodafegyverre" volt kihegyezve?

És arra mi van ha annyira jön be nekik, mint anno pl. Hitlernek az ő csodafegyverei?


Mondjuk Széles Gábortól az is egy csoda volt, hogy sikerült a Rába szétprivatizálásában és újraállamosításában is szerepet játszania és mindkettőből gazdagodni.

2013. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Semmit! Blöff, parasztvakítás.


(Még ha negtalálta a világ legnagyobb gázkészletét az Ikarusz gyárcsarnoka alatt, ahhoz is évek, és milliárdok kellenek hogy ki tudják termelni.)

2013. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Találhatnak aranytól gyémánton át olajig bármit, azt előbb-utóbb felvásárolják azok, akiknek ez a bevett 1000 éves üzleti szokásuk, "stratégiájuk". Réges-rég nem mi döntünk a saját sorsunkról, (világ)gazdasági értelemben véve legalább is nem mi...
2013. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dick Esmen ***** válasza:
95%

"Őszig ne kérdezzetek csak figyeljetek!"

Ebből akár arra is lehet következtetni hogy diktatúra lesz:)

Őszig kussoljatok magatoktól utána meg már törvény lesz rá.

2013. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Még mielőtt az Index-cikket láttam volna, az első gondolatom az volt, hogy az államkincstár erejéig beszáll egy MLM-hálózatba.


A másik ötletem az valami alkotmánymódosítás, hogy a szavazatarányokat és az éves GDP-növekedést is eleve rögzítik benne.

2013. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Valószínűleg készülnek valamivel a választás előtt. Volt idejük kitalálni, mi legyen az, remélem jól sül el, és tényleg pozitív változást hoz.
2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jo_zsi válasza:
Széles Gábor Hivatalos oldala: Szerintem is sokféle módon fognak majd előállítani a jövőben alternatív energiát.Speciál a mi "madarunk" egy olyan "áramkazán" lesz mely áramot termel de nem csak annyit ami egy "háztartás" számára lesz elegendő.Hanem ennek kb. tízszeresét lesz képes még a hálózatba is visszatáplálni.Tehát aki ilyen "áramkazánt" fog vásárolni az egyúttal energia termelővé is fog vállni /vállalkozóvá?/ kb. hat éves megtérülési idővel.
2013. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!