Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A töri órán ma a politikáról...

A töri órán ma a politikáról volt szó. Feljött a szó a romákról meg mindenről. Szerinte a Jobbik uszítja a fiatalokat és elszédíti a fiatalokat. Én teljesen egyet értek a Jobbikkal. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ami itt van Magyarországon az tűrhetetlen! Cigányok csak rontják a mai világot! Ezért remélem kapom az oltogatásokat..mert rasszista vagyok.. de ez a véleményem!!

16/F Ne mondjátok ,hogy kiskorú vagyok ehhez! Mert teljesen ész szerűen gondolkozom.Megérett vagyok a témához..ezt már sokan mondták!



2013. febr. 21. 22:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy nem.

Sokak még azt is megennék hogy mi vagyunk a világ legfejlettebb országa szuper jövedelmekkel és semmi baj nincs itt ha elég ideológiát kapna hozzá.


Mi is történik?

A jobbik felvet problémákat és okolja érte az eddigi 22 évet. Ha beismerik a rendszervarázslók hogy igaza van, akkor az is hogy elQRt ák!

2013. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%

A cigányprobléma a Jobbik előtt is létezett , bizonyos érelemben lehet mondani hogy a Jobbikot a cigányok hozták létre Gyurcsánnyal együtt.


Szélsőjobbos párt csak ott tud létrejönni ahol komoly gondok vannak.


Én is Jobbik szimpatizáns vagyok.Mindenképpen támogatom és népszerűsítem.


A tanárod nem mondhat mást mert ha rosszat mond a cigányokról akkor ki is rúghatják , politikailag inkorrektnek bélyegzik.


Szebb Jövőt!

2013. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
51%
Mert ti még fiatalok vagytok. Mi már láttuk ezt egyszer MIÉP néven.
2013. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom idősebb a tanár, meg kéne említeni, hogy az ATV és HÍR tv-n kívül is van lehetőség tájékozódni.


Kérdező aki oltogat az mondjon egyetlen országot ahol szeretik őket, vagy legalább olyat ahol nem az van , hogy tíz emberből nyolc kapásból kitelepítené őket.

A legnagyobb baj az a pozitív diszkrimináció ami csak felerősíti retkekben, hogy érinthetetlenek és rátesznek még egy lapáttal, ahelyett, hogy meghúznák magukat.

2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a romákat a Jobbik felbukkanása előtt sem szerette senki. Ennyit erről.
2013. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%

Vigyétek el tanár urat osztálykirándulásra ... Javasoljátok neki ormánságot vagy Ózdot Miskolc környékét ... Hidd el ki fog bújni a szög a zsákból, ha ellenkezik ...

Bár kétségtelen, gyönyörű vidékek ezek... friss levegő, gyönyörű környezet és még a társadalomórákat is kipipálhatjátok!

2013. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
57%

Jaja csatlakoznék az előttem szolokhoz. Talán a Jobbik mondja a cigányoknak, hogy gyilkoljanak? Hogy raboljanak megállás nélkül?


Senki nem uszít senki, a cigány probléma már rég létezik. Az uszítás már létezett régóta, ennek az eredménye a Jobbik létrejötte. Mert mindenki sz*rik a cigányokra csak pénzelik őket.


Bár nem ismerem de a tanár úrnak is azt üzenek amit ilyenkor szoktam a liberálisoknak. Kívánom hogy kapják el egy éjszakán a drágalátos kegyeltjei. Szívből kívánom neki, hogy úgy mennyen haza mindennap a munkából ahogy én! Gyomorgörcscsel, 3 utcányi kerülővel, úgy hogy mindig a háta mögé nézzen. Majd rájön, hogy nem kell itt uszítani.


Nem vagy fiatal ehhez. Először 12 évesen raboltak ki. Én már akkor megtanultam, amit egykét liberális felnőtt fejjel nem tud. Azóta még 3x raboltak ki. Majd amikor már mindenhol annyian lesznek mint itt is, akkor majd megtudják, hogy nem kell ide uszítás. Elég ha csak hagyják hogy randalírozzanak, a Jobbik ezt nem akarja hagyni, ezért erősödik nem uszításból.

2013. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
74%

"Először 12 évesen raboltak ki. Én már akkor megtanultam, amit egykét liberális felnőtt fejjel nem tud. "


Ezt szívesen meghallgatnám.:)

2013. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
60%

Mit a rablást? Vagy amit tanultam?


Ja és lemaradt, hogy egész Európában utálják őket, meg amúgy is egész Európában erősödnek a jobboldali politikai pártok. Az is a Jobbik felbujtása? Ugyan már.

2013. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 bumbi02 ***** válasza:
41%

Hát az írásodból látszik hogy abszolút nem vagy érett a témához.


Az uszítás kicsit erős szó a Jobbik politikájára, inkább nevezném érzelmi alapokra helyezett, demagóg politikának. Az elszédítés az már inkább helytálló kifejezés.

2013. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!