Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Észak-Kelet Magyarországon lassan már veszélyességi pótlék járna az iskolákban tanító pedagógusoknak, mivel a kisebbséghez tartozó diákok, illetve ezek családtagjai rendszeres atrocitásoknak teszik ki őket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 08:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

"Majd most biztos jól lepontoztok, de nekem az a véleményem hogy ez az egész fel van fújva. Régen is ugyanígy előfordult a dolog, csak akkor nem írta meg az Index, nem írtak róla a mostanában oly népszerű blogok, nem folyt a csapból ez. De a jelenség attól még létezett, csak nem csináltak belőle médiacirkuszt. Attól hogy valamit naponta hallasz a sajtóból, még nem biztos hogy naponta meg is történik.



Nem tudom hány éves lehetsz de nagyon nem látsz tisztán!

Az én időmben alsóban még voltak olyan idősebb tanárok (nem volt jellemző) akik olyan körmöst oda osztottak hogy füstölt az ujjad. És minden gyerek deréknél hátratett kézzel ült az óráin még akkor is amikor még bent sem volt az órán. 2 perc alatt úgy rúgtak ki hogy még pislogni sem volt időd, és akkor jött a tortúra. Nem azt mondom hogy ez lenne a jövő, de a liberális barmolást meg kell állítani. "nem kell alsóban osztályozni,,,, agyrém"


A másik oldala hogy a cigányok 90% dolgozott és teljesen más hozzáállása volt maguknak a szülőknek.

Talán ehez is a liberális gazdaságfilozófiának van a legnagyobb köze, hiszen ma már a 9% uk sem dolgozik.

Nem akarom csak a cigányokra kihegyezni a problémát mert sok sok magyar (sőt ma már több mint cigány) él olyan színvonalon ami nem tűrhető. Még is más a probléma sok esetben, mert a cigányok a rendszerváltás óta küzdenek tömegesen a problémával, míg jellemzően a magyarok egy jelentős részénél ez újabb leletű. Mindenki problémájával foglalkozni kell, csak nem ugyan úgy.


Még valami.


Nálunk a középsuliba elmondták az első nap 20× hogy nem kötelező ide járni. A főiskolán meg hogy az első két félév után lefogunk feleződni, mert aki nem bírja az mehet!

2013. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

"9: Én nem azt mondom hogy ilyen dolgok nem történnek meg, de ezek eddig is voltak, csak maximum senkit sem érdekelt. Az utóbbi pár évben viszont a csapból is ez folyik, holott a jelenség nagyon nem nőtt, csak a médiafigyelem.



Ez nem így van!

Nyilván régen a rendszerváltás előtt is voltak esetek.

De nem ekkora elképesztő mértékben és nem ennyire szegregálva.

Ennek meg vannak az okai, amit fentebb már leírtam.

2013. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Ez sajnos egy nagy probléma, és bár nem értek teljesen egyet a bánatpénzzel (még akkor se ha magam ellen beszélek), de nem is ellenezném. Bár mivel szerintem a fejétől bűzlik a hal, a megoldást a diákság megnevelésében kell keresni.

aki azt írta, hogy régen is volt ilyen nem tudom hol élt ezelőtt, de én nem vettem észre, hogy lett volna ilyen, és tudom miről beszélek, mert minden oldalról jártam az iskola falai között. 22 éves koromig diákként, 30 éves koromig tanárként és most mint anyuka. Szóval eddig nem tapasztaltam csak az elmúlt 5-6 évben.

2013. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem irigylem az ott élő magyarokat.


Egy barátom onnan költözött ide és azt mondta hogy abszolút semmit nem lehet elöl hagyni az udvarom , szó szerint semmit.

Szerintem minden ott lakó magyarnak veszélyességi pótlék járna.


Én ezért vagyok Jobbik szimpatizáns ,hisz csak ők akarnak változást ,javulást , biztonságot.


A baloldal lehúzhatja magát a Wc-ben , semmi realitásuk nincs , nem gondolkodnak racionálisan.


Azzal, hogy azt mondják, hogy nincs cigánybűnözés olyan mintha azt állítanák hogy nem volt Holokauszt.

2013. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan így van. Itt csinálnak önkényes házfoglalásokat is, régen ez a hely víkendházas környék volt, van olyan ház ami 100 ezerért eladó nem vicc. Megnézném a fejed 9# ha a te házad lenne amiért évekig dolgoztál, és megvetted több millióért. Akkor is így pártolnád e őket.


Ha régen is ennyi bűnöző lett volna, már a Jobbik lenne kormányon. Régen nemvolt ennyi cigány, így bűnözés is kisebb mértékű volt, most hogy a kormány jutalom gyanánt segélyt, azaz pénzt ad a nemdolgozó bűnöző cigányoknak, így nagyon elszaporodtak. Mint mondtam is nálunk eszméletlenül sokan lettek, mivel sokan vannak megnőtt a bűnözés is. Ezek most sűrűsödnek ezért is van most a Jobbik, és nem régen, hogy segítsen nekünk.


Mint mondtam szívesen látlak tényleg nagyon szívesén megmutatom neked mi van itt, ne írd le ugyan azt mint az előbb, mert már megcáfoltunk, ha leírod megint mégy egyszer ugyan azt nem lesz hitelesebb.

2013. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

"e nekem az a véleményem hogy ez az egész fel van fújva. Régen is ugyanígy előfordult a dolog, csak akkor nem írta meg az Index, nem írtak róla a mostanában oly népszerű blogok, nem folyt a csapból ez."


Azt viszont elfelejted hozzátenni, hogy nem is volt ennyire kinyílva csípájuk ennek a csűrhének, és pl. Kádár alatt igen rövid pórázra voltak fogva.


Nem úgy mint most!

2013. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Nincs nagyon felfújva semmi sem. Igaz a munkanélküliség, igaz a banda, igaz a lopás, igaz a rablás, igaz a szembeköpés és megfélemlítés.

Viszont kérdező, neked mi a véleményed arról, hogy Észak-Kelet Magyarországon lassan már nagyítóval kell keresni munkahelyet, hogy ott 20 éve nem volt fejlesztés csak leépítés. Mit szólsz ahhoz, ha elvesznek minden munkát tőled, ha kószálsz, atrocitásnak nevezik, ha munkát keresel, atrocitásnak nevezik, ha kaját keresel, atrocitásnak nevezik, ha gyilkolsz, atrocitásnak nevezik, ha a még nem értelmes kisgyereked megszólal, azt atrocitásnak nevezik. Ha jól tűröd, akkor te mutogatni való világcsoda vagy.

2013. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

"Nincs nagyon felfújva semmi sem. Igaz a munkanélküliség, igaz a banda, igaz a lopás, igaz a rablás, igaz a szembeköpés és megfélemlítés.

Viszont kérdező, neked mi a véleményed arról, hogy Észak-Kelet Magyarországon lassan már nagyítóval kell keresni munkahelyet, hogy ott 20 éve nem volt fejlesztés csak leépítés. Mit szólsz ahhoz, ha elvesznek minden munkát tőled, ha kószálsz, atrocitásnak nevezik, ha munkát keresel, atrocitásnak nevezik, ha kaját keresel, atrocitásnak nevezik, ha gyilkolsz, atrocitásnak nevezik, ha a még nem értelmes kisgyereked megszólal, azt atrocitásnak nevezik. Ha jól tűröd, akkor te mutogatni való világcsoda vagy."



22 év!!

Ezen kell változtatni.

2013. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

"Azt viszont elfelejted hozzátenni, hogy nem is volt ennyire kinyílva csípájuk ennek a csűrhének, és pl. Kádár alatt igen rövid pórázra voltak fogva.


Nem úgy mint most!"


Igen, hát ezzel mélységesen egyet értek én is! Akkoriban gondosan kezelték a rasszistákat...

2013. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!