Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Együtt 2014, baloldal...

Az Együtt 2014, baloldal hogyan javítana a közbiztonságon?

Figyelt kérdés

És hogyan oldaná meg a cigánybűnözést?

Vagy az sem jutott el az agyukig még hogy, van cigánybűnözés.

Ezt letagadni olyan mintha Holokausztot tagadna valaki.



2013. febr. 22. 11:17
1 2 3 4 5
 21/41 bumbi02 ***** válasza:
54%

A Jobbik hogy oldaná meg?


De egy jobb kérdés: A Jobbik hogy oldaná meg a bűnözést? MIért csak a cigánybűnözés ellen szólal fel?... Lenne egy válaszom erre, de azt már leírtam neked (ez az eladható)...

2013. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Van a magyarok között is bűnöző de igen kevés kb 5 százalékuk.

A cigányoknak meg 5-8 százalékuk normális és beilleszkedett.

Hogyha a cigányok 92-95 százaléka beilleszkedett volna akkor magyarázhatnának a baloldaliak hogy rasszizmus meg...stb

De így inkább fogják be a szájukat amíg nem képesek reálisan gondolkodni.


Lakatos Attila borsodi cigány vajda is kijelenti hogy van cigány bűnözés.Akkor őt lefizette a Vona meg a Jobbik?


Mi kell még?Egy cigány vezető is kijelenti hogy VAN cigánybűnözés , kell ennél több?


A cigány gyerekeket bentlakásos iskolába kell rakni , eredetileg Gyurcsány is spekulált ilyesmin.

Bentlakásos iskolában , megfelelő propagandákkal , cigányoknak kifejlesztett oktatással átnevelni őket.

Így a felnövő cigány generáció normálisabb lesz.


A büntetőjogot pedig teljesen át kell írni , szigorúbbra.

A jogvédők hatáskörét lecsökkenteni ,illetve a rendőrök kezébe több jogot adni.

2013. febr. 22. 13:10
 23/41 A kérdező kommentje:
Ez TAPASZTALAT nem RASSZIZMUS.
2013. febr. 22. 14:32
 24/41 tetro ***** válasza:
39%
Kíváncsi vagyok hogy tapasztaltad meg egymillió cigány személyiségét, hogy mindegyikükre érvényes konzekvenciák vonsz le...
2013. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
47%

,,Nincs cigánybűnözés."


Gyertek akkor Szabolcsba, és éjszaka menjetek ki a Guszev telep mellé, meg ilyen helyekre, közben esetleg nyugodtan nézegethetitek a telefonotokat.

Sok nyomoronc, tököm tele van ezekkel az agyatlanokkal, akik a saját álomvilágaikban élnek. Azt tudjátok egyáltalán, hogy a Föld nem lapos? Most gondolom rávágtátok, hogy há gömböjjű!!! Hát nem geoid alakú, de csoda, ha ezt is tudtátok.

2013. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 tetro ***** válasza:
42%
Továbbra se sikerülj egyik mindenttudónak se leírnia, mit jelent a cigánybűnözés kifejezés...
2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mikor legtöbbünk meglát egy cigánybandát, nem az jut eszünkbe, hogy milyen kedves adakozni kívánkozó fiatalok, hanem hogy ,,jajj csak ne engem, most hova forduljak be". EZ A CIGÁNYBŰNÖZÉS!
2013. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
58%

"Továbbra se sikerülj egyik mindenttudónak se leírnia, mit jelent a cigánybűnözés kifejezés..."


Te szerintem azt sem tudod miről van szó!

De, hogy sarkosan megfogalmazzam neked, bár nem szerencsére nem engem érint a kérdés.

A lényege az, hogy akkor használnak ilyen kifejezést amikor egy népcsoport jelentős hányada ilyen életmódot folytat. Bár te "sem találkoztál" az egymillióval, de még 10-el sem, így nektek sem lehet elhinni amiket hablatyoltok.

Ez olyasmi mint amikor ti azzal jöttök, hogy biztos mindenki "nácifasisztarasszista" aki nem ezt a hazug eszméteket fújja, amúgy meg állandóan c.ozzátok a jelenlegi minisztert és idiótának tituláltok minden "szélsőjobbost".


Javaslom, hogy költözzetek közéjük mindahányan, aztán ott kell kiállni értük! :)

2013. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 tetro ***** válasza:

1. nem tudod éltem a cigányok között

2. nem tudod most hol élek

3. nem tudod cigány vagyok-e

4. nem tudod nem ezzel a problémával foglalkozom-e...

de azért megállapításokat teszel rólam, ahelyett hogy konkrét kérdésre válaszolnál.

A banda mint definíció szar sajnos. Amelyik cigány nem bandában jön veled szemben az utcán az nem bűnöző? És amelyik bandában jön, az biztos az? Hülyeség...

A népcsoport bizonyos százaléka... Ez sem magyarázat. Csak magyarázkodás. Miért cigánybűnözés? Kimondhatjuk, hogy a cigányok 90%-a bűnöző? Mi alapján? Vagy te találkoztál 900ezer bűnöző cigánnyal? Vagy bármi alátámasztja ezt? Vagy csak a híradóban látott esetek alapján?

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
48%

"És amelyik bandában jön, az biztos az? Hülyeség...

A népcsoport bizonyos százaléka... Ez sem magyarázat. Csak magyarázkodás. Miért cigánybűnözés? Kimondhatjuk, hogy a cigányok 90%-a bűnöző? Mi alapján? Vagy te találkoztál 900ezer bűnöző cigánnyal? Vagy bármi alátámasztja ezt? Vagy csak a híradóban látott esetek alapján?"


Csak az elméleted nem nagyon helytálló, persze szép is, jó is lenne ha így lenne, ezért is hoztam fel a kanadai-példát.

Az eléggé jól tükrözi ezt az egészet, ott bukik az egész amiket itt leírogattok. Tisztelet a kivételnek! Egyébként a tisztességesen élők jobban utálják a deviánsokat, még a "rásszistáktól" is. :)

Így nem valószínű, hogy nekünk kellene neked "magyarázkodni"! Egy északkeletei, keleti országrészben élő azokon amiket itt leírogattok kiröhög benneteket. :)

2013. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!