Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Együtt 2014, baloldal...

Az Együtt 2014, baloldal hogyan javítana a közbiztonságon?

Figyelt kérdés

És hogyan oldaná meg a cigánybűnözést?

Vagy az sem jutott el az agyukig még hogy, van cigánybűnözés.

Ezt letagadni olyan mintha Holokausztot tagadna valaki.



2013. febr. 22. 11:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
68%

Én szabolcsi vagyok, de engem, a saját, és sok ismerősöm, rokonom tapasztalatait hazudtolják meg a mindentudó liberálisok. Ők nyugatról biztos jobban látják mi folyik itt. Amíg nem élsz itt, nem tapasztalod minden nap, addig ne pofázz!

Hogy mikor megyek szórakozni este, attól rettegek nehogy három négy barna bőrű honpolgár megszeretgessen, na ezt éljétek át, ezt a félelmet! Hogy a saját országomban, ÉN A TÖBBSÉG része, félek a kisebbségtől, mert az eddigi pártok csak adták és adják alájuk a lovat. Hiába jártam küzdősportra, mindegyiknél ott lehet a kés, leszúrnak, meghaltam, és a végén még kiderül, hogy a rasszista magyar beleugrott a védtelen ártatlan cigány késébe 47-szer.

2013. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 tetro ***** válasza:
Szóval a liberálisok nyugaton élnek... :D
2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 tetro ***** válasza:
"ÉN A TÖBBSÉG." :DDDDD
2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
19%
Tetro inkább takarodj anyucihoz. Remélem este majd megpróbálnak "barátkozni" veled a barn abőrűek. Még trollnak is rossz vagy.
2013. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 tetro ***** válasza:
Igazad van. Megkövetem magam. Ez úton szeretnék elnézést kérni, hogy kérdezni mert TŐLED A TÖBBSÉGTŐL :D
2013. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
,,A többség része". Innen látszik, hogy az IQ-d egy sült krumpliéval vetekszik.
2013. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 tetro ***** válasza:
Nem ezt írtad... Te krumpli.
2013. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 tetro ***** válasza:
legalábbis üvöltve
2013. febr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
70%
kérdező, itt értelmi fogyatékos emberek vannak, ne várj csodát. Majd a mi generációnk elő veszi a régi szép bevált módszereket, aztán nem lesz cigány bűnözés :D Amúgy kár vitatkoznod ezekkel, itt főleg unatkozó 6 bites nyuggerek írogatnak, esetleg pár értelmi fogyatékos orsós 2 géza vagy fehér alias proli változata.
2013. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
58%
VAki burokban él,az nem fél.. Naponta több (idős) ember rabolja ki és veri agyon magát álmában, mi? Tőlem se cigányok loptak több ízben, á, dehogy.. Sőt a börtönök se velük vannak tele.. Jahogy az ilyen agyleszívottak nem értik a cinizmust..?!:S Ameddig ilyenek vannak többségben, egyik párt se tehet semmit. Bőrszíntől függetlenül kegyetlen bánásmódot érdemelne mki, aki nem képes emberként viselkedni. Ki is halnának hamar..!
2013. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!