Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek szemetet zabálnak,...

Az emberek szemetet zabálnak, egész nap döglenek, nonstop dolgoznak, stresszelnek, szívják a szmogot, a várható életkor még is folyamatosan nő?

Figyelt kérdés
Még Magyarországon is! Hogy lehet ez??
2013. febr. 23. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A születéskor várható élettartam inkább a csecsemőhalandóság drasztikus csökkenése miatt indult növekedésnek.
2013. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De viszont kétszer annyi lesz öngyilkos, mert ma már a depresszió lett népbetegség, úgyhogy kicsit mégiscsak kompenzáljuk a túlnépesedést.
2013. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nyolcvanas években sokkal nagyobb volt az öngyilkossági ráta, mint most.
2013. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan tippem, hogy a következő 50 évben csökkenni fog a várható élettartam, pont az egészségtelen életmódunk miatt. De ehhez ugye idő kell még, és biztosat csak 50 év múlva tudunk mondani. Körülbelül 20 éve jöhettek divatba ezek az élelmiszerek, egyszerűen még kevés idő telt el azóta (a 20 év természetesen hazánkra vonatkozik).
2013. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 50felett ***** válasza:

Ami nem öl meg, az erősit.

Edződik magyar.

2013. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!