Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai hatásokat...

Milyen politikai hatásokat fog eredményezni hazánkban, ha a pápa fekete lesz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A hazai hívők jelentős részét traumaként fogja érni, ebben biztos vagyok.
2013. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmit!

Kb mint Obama .

2013. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer meglátogat bennünket, eggyel több fekete lesz az országban (feltéve, hogy nem lesznek fekete kísérői).
2013. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vallás és a liberalizmus jelenleg két ellentét, úgyhogy biztosan nem lenne pozitív visszhangja.
2013. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"A hazai hívők jelentős részét traumaként fogja érni, ebben biztos vagyok."


Na azt kívánom, hogy akit ez traumaként ér(ne), annak ez legyen a legnagyobb problémája.

2013. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, as politikát kifelejtettem: semmilyen hatása nem lesz...
2013. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bumbi02 ***** válasza:
80%
A kuruc.info ír majd egy niggerezős cikket, és ennyi.. Teljesen mindegy ki a pápa. A pápa léte csak arra jó, hogy valaki egy személyben tudja képviselni (nem vezetni!) az egyházat.
2013. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

"Na azt kívánom, hogy akit ez traumaként ér(ne), annak ez legyen a legnagyobb problémája."


Én is az kívánnám, de tisztában vagyok azzal, hogy a templomban a felebaráti szeretetről, Isten előtti egyenlőségről szóló miséket hallgatók, illetve a templomon kívül embertársaik egy részét származásuk okán kiskanálban megfojtani kívánók között jelentős az átfedés. Ez amolyan hungarikum...


Első voltam.

2013. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Vallást váltanék.
2013. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Politikai hatása Magyarországon nem hiszem, hogy lenne. Max. a Jobbik kiveszi a logójából a keresztet és hümmögnek egy sort.

Amúgy nem tudom miért lenne olyan meglepő a dolog, akad olyan afrikai állam, amely jópárszáz évvel megelőzött minket a kereszténységben, a nemzetközi hatása szerintem egyértelműen csak pozitív lehetne, pláne most, hogy Afrikában tényleg elég nagy problémákat okoznak a vallásháborúk.

2013. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!