Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális vagy fasiszta? Csak...

Liberális vagy fasiszta? Csak ez a két véglet létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Általában mind a kettő szót a használják rám.

Egyetemista vagyok , Jobbik szimpatizáns.A baloldali emberek általában lefasisztáznak , némely ultranacionalista pedig, liberálisnak , "libsinek" tart.


Úgy gondolom hogy nem minden zsidó gonosz és "karvaj" , külön kell választani a zsidóakat és a cionistákat ,a cionisták az akiket valóban utálunk , a többi zsidó semmi bajt nem akar.


Azt gondolom hogy a homoszexuálisokat egyenlő jogok és élettársi viszony illeti meg.Viszont , házasság csak egy nő és férfi között lehetséges , ahogy az örökbefogadás is.


Szerintem , ha a nemzet érdeke úgy kívánja akkor engedélyezett az emberi ,szabadság jogok csorbítása , nem a semmibe vétele csak a csorbítása.


Véleményem szerint , a cigányokat nem kell kiirtani meg hasonló, hanem külön nekik létrehozott oktatási rendszerrel , iskolákkal átnevelni őket szigorú , radikális módszerekkel.Természetesen a ma is normálisan élő cigányok nem kerülnének a rendszerbe.

Sajnos ,ehhez az intézkedéshez ,az emberi jogok csorbítására van szükség.


A médiát jó célokra kellene használni , és jobb lenne ha állami kézben lenne.Propagandákkal segíteni , hangsúlyozni kellene a család , gyermekek fontosságát a népességöregedés érdekében, és ,összetartásra ,nacionalizmusra, egymás segítésére nevelni az embereket.



2013. febr. 25. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a "normális" jobbikos, de sajnos sokan lejáratják a pártot. Köztük néha bizonyos vezetők is, nekem ezért nem szimpatikusak. Már kérdés, hogy a többit sem kedvelem túlzottan.
2013. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én egy gárdista vagyok, példának okáért, de sok mindenben egyetértünk. A melegeknek például szerintem joguk van élettársaknak lenni, meg a hálószobájukban azt csinálni, amit csak akarnak, attól viszont kiakadok, mikor egész Budapestet ellepik a flitteres tangában vonagló férfiak. A baj az, hogy a jelenlegi vezetés abszolút nem mutat hajlandóságot semmiféle radikális változtatásra, pedig néha nem ártana.
2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Te ,kedves kérdezö,népoldali vagy.

Mint mi.


Nálad is ,elöbb lett hajnal...Kérdéseid és válaszaid reményt adnak egy tisztább generácio szinrelépésére.


Bövebbet:nepoldali kukac hotmail.hu/nemcom,hu/

2013. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit.Amit ma a gyakorlatban és a politikában liberalizmusnak hívnak az egy undorító szabadosság.A szabadsághoz semmi köze.s annak aki az országhoz lojális ,tisztességes .zsidó ellen agitál annak sincs itt keresni valója.De sajnos cionista söpredékböl több van mint ,,náciból,,Történetesen utobbit egyet sem tudnék felsorolni.Az elsöhöz tartozok meg már husz éve ott ülnek a parlamentben
2013. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!