Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazságalapja annak,...

Mi az igazságalapja annak, hogy továbbra is kapjuk a szociális ellátást? (Keresetpótló juttatást)

Figyelt kérdés

Ha nincs munkánk és szociális segélyt kapunk,akkor továbbra is kapjuk 3 vagy 6 hónapig ha magunktól találunk munkát az önkormányzat kiközvetítése nélkül?

Tehát ha nem kell hogy az önkormányzat kiközvetítsen közmunkára, mert előtte pár héttel találtam magamtól munkát, akkor a keresetpótló juttatás (szociális segély) jár még 3 vagy 6 hónapig?Segítséget szeretnék kérni.Köszönöm.


2013. febr. 27. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, szerintem a munkaügyin keresztül szinte senki nem kap állást.
2013. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem, nem a munkaügyin keresztül kapod, hanem az önkormányzattól.Na mindegy, abból ahogy írsz, nem igazán érted mit akarok megtudni szerintem.
2013. márc. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy másik belépési azonosítóm, bocsánat,nem az eredetiről válaszoltam,én vagyok a kérdező egyébként.
2013. márc. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!