Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegedi Csanád Erdélyben "Új...

Szegedi Csanád Erdélyben "Új Magyar Honfoglalást" hirdet, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg a videót, és utánna írjátok le a véleményetek !

http://www.youtube.com/watch?v=-0y3qxNEj8E


2009. szept. 11. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát mondhatom eléggé elvakult ember, hogy nem veszi észre hogy a nagy magyarországra tett gyenge kisérletek nem hogy javitanák, de még jobban megkeseritik az erdélyben élő magyarok életét.
2009. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy ... én Erdélyi magyar vagyok és végre örülök , hogy van olyan MAGYAR politikus aki foglalkozik velünk is és eljön ide hozzánk! Nem azért de pl. Gyurcsány tutti nem merne eljönni Erdélybe...és bevallom örülök neki! azt kibas*ottul utálom mikor ti ott okoskodtok s megmondjátok, hogy mi jó vagy mi a rossz nekünk.Lehet utálni Szegedi Csanádot, de a mi nevünkben ne beszéljenek az olyan magyarországiak akik megkérdezik az Erdelyi magyaroktól, hogy "te honnan tudsz ilyen jól magyarul? " Köszönjük Szegedi Csanádnak és a Jobbiknak, hogy gondolnak ránk és segítenek minket ! (nem úgy mint az mpsz és az szdsz, tudjátok december5...)
2009. szept. 11. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Szegedi Csanád csak rosszat tesz az erdélyieknek.Azzal,hogy pofázik,nem fog megoldani semmit,nem lesz autonómia és a románok csak még jobban rászállnak az erdélyi magyarságra.Ezt Erdélyben is jó lenne tudomásul venni.
2009. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Most akkor a véleményekre vagy kiváncsi, vagy csupán reklámozni akarod ezt az idiótát?!
2009. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Kikérem magamnak. én sem mondtam hogy te egy erdélyi naiv kreténfalvi vagy aki még mindig hisz a magyar erdélyben. első.
2009. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha valamiféle tett is lesz belőle, akkor én örülök neki.

A sok gyökérrel meg ne törődj, kedves kérdező, akiket nem érdekel a nemzet sorsa...nem mindenki liberális idehaza, csak nekik nagyobb a hangjuk, tudjuk, mindig a leghülyébb a leghangosabb...

2009. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Véleményem: A határontúli magyarokért való erőteljes kiállás minden magyar politikus kötelessége lenne. Szegedi Csanád sokat tesz a határontúli magyarokért, de legfőképpen a határontúli testvéreink szívében is őrzik a magyarságot és nemzettudatot. Jó példát mutatnak az egymás melletti kiállásban, a csonkaországi magyaroknak is. A Jobbiknak jelenleg elenyésző a nagypolitikára befolyással lévő szerepe. Mindent szavak szintjén kell elkezdeni. Ugyanakkor én fontosnak tartanám hogy csökkentsék a sovinizmust, és nyissanak a román, szlovák stb. nemzeti erők felé is, megalapozva egy békés nemzeti szellemű együttélést a Kárpát-medencében.
2009. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

"Szegedi Csanád csak rosszat tesz az erdélyieknek.Azzal,hogy pofázik,nem fog megoldani semmit,nem lesz autonómia és a románok csak még jobban rászállnak az erdélyi magyarságra.Ezt Erdélyben is jó lenne tudomásul venni"


Vicces, hogy megmagyarázod egy erdélyinek, hogy minek örüljön és minek ne, mit fogadjon el és mit ne. Szerintem ő a saját bőrén tapasztalja azt, amiről a csonkaországi magyarok csak beszélnek. Ha ő a tapasztalaok után azt mondja, hogy örül neki akkor fogadd el. Nyilván nem azért örül, mert ez neki rossz.


Másik válaszolónak: ha a Jobbik nyitna a szlovákok felé, gyakorlatilag meghajolna előttük úgy, mint ahogy azt a jelnlegi politikai vezetők teszik. és erre a szlovákok részéről nem szép mosoly a válasz, hanem felhatalmazva érzik magukat hogy újra és újra belénkrúghassanak egyet.

De egyébként a Jobbik nem csinált semmi olyat, nem mondott semmi olyat, ami árthatott volna a magyar és szlovák/román kapcsolatoknak. Maximum a puszta létezésük bssza a csőrüket. Na de ne egy magyargyűlölő extrán szélsőséges Fico mondja már meg, hogy a Jobbikkal mi a gond, mert a Jobbik hozzá meg a pártjához képest lepkefing - mármint a szélsőségességi rátán.

2009. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

"Ugyanakkor én fontosnak tartanám hogy csökkentsék a sovinizmust, és nyissanak a román, szlovák stb. nemzeti erők felé is"


Hát igen, szinte látom magam előtt, ahogy Vona, Slota és Tudor egy asztalhoz ülnek és kedélyesen eldumcsiznak az örök világbéke feltételeiről.


Van egy rossz hírem: ha valaha ezek a népek együtt fognak működni, ez nem a "nemzeti erő"-iknek köszönhetően, hanem azok ellenére fog sikerülni.

2009. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Azért én nem említeném egy lapon Vonát, Slotával és Tudorral... Slota már olyan kijelentést is tett, hogy tankkal fogják megtámadni Budapestet, Vadim Tudor meg azzal kampányolt nem olyan rég , hogy focipályán fogja agyonlövetni az Erdélyi magyarokat, nem hinném, hogy Vona Gábor lesüllyedne ezek szintjére. Ja és Slota egy autótolvaj idegbeteg, Vadimnak is elment az esze hálistennek, mikor megkérdezték nemrég, hogy kire bizná románia irányítását, azt mondta, hogy a kutyájára! Azért ég és föld a különbség Vona Gábor és a másik két "úriember" között. Nem tudok róla, hogy Vona Gábor régebben bűnöző lett volna mint Slota, és még olyan kijelentését sem hallottam, hogy halomra lövet egy népcsoportot. Ti ott nagyon elvagytok tévedve(egyesek), bármit elhisztek a médiának, a tv2 és az rtlklub sikeresen átmosta az agyatokat, monika show,barátok közt,győzike hát ha ezeken nőnék fel tutti én se lennék egy túl nagy egyéniség, szép álmokat birkák... az oroszlánoknak meg jó ébredést! :)
2009. szept. 12. 03:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!