Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, az, hogy az MSZP...

Miért van, az, hogy az MSZP retorikájában kiáll az antiszemitizmus ellen, közben az alapszervezeteiben folyamatosan megy a zsidózás és cigányozás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

És a cigányozásnak mi köze van az antiszemitizmushoz?

Mellesleg azért ,mert magánemberként ők is tudják jól az igazságot, csak nekik a hivatalban mást kell mondaniuk, az emberket meg hülyítik...

2009. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Hol láttál te MSZP alapszervezetben zsidózást? Aki ténneg zsidózik az MSZP-ben az nyilván hülye, ugyanis akkor mit keres az MSZP-ben? Hiszen a felső vezetés jelentős része zsidó illetve zsidóbarát. Ezek szerint maguk ellen vannak?
2009. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok, azért írtam amit írtam mert én már elég sok mszp-st hallottam zsidózni meg cigányozni is....a magánélet az nem politika....b.zki, 3 cigány le akarja tarhálni majd azt mondja h "bocs nem cigányozok én mszp-s vagyok"? ugyanmár.,...
2009. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Cigányozás minden párt alapszervezeteiben megy, ez közismert. Az MSZP-sek nem szoktak kifejezetten zsidózni. Inkább arról van szó, hogy utálják az SZDSZ-t (a legtöbb szoci már 14-15 éve utálja az SZDSZ-t, de azért csak kibírták 4+6 év együtt kormányzást - ennyit az ízlésükről), és mivel az egyik sztereotípia az SZDSZ-ről az, hogy "zsidó párt", ezért az SZDSZ szapulása némi zsidózással is járt. A legerősebben cigányozó és zsidózó szocik azóta a Jobbikhoz távoztak.
2009. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon szinte bármelyik pártban (és nem csak pártokban) gyakori jelenség a szalon-cigányozás, szalon-zsidózás, elvektől függetlenül.
2009. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Romlott kajával a szavazókért...és a szavazatokért :D Baloldali antirasszizmus.
2009. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!