Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örökre elveszett nálunk a...

Örökre elveszett nálunk a normális politizálás lehetősége?

Figyelt kérdés

Állandóan megy a Fidesz-MSZP párharc és uszítják egymás ellen az embereket. A Fidesz folyton az előző nyolc évre mutogat, pedig a három éves kormányzása alatt, illett volna letenni valamit az asztalra. Az MSZP szerint fasiszta diktatúra kezd kialakulni az országban. Oda-vissza megy az anyázás, a nácizást és komcsizás a parlamentben és az utcán. Az Országházat meggyalázó beszólások és moralitás lengi körül mind az ellenzéket, mind a kormányoldalt.

Ezek arra mennek, hogy polgárháború legyen? Vagy nálunk a politika már csak arról szól, hogy gyűlöljük egymást és kész?


2013. márc. 4. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nálunk a nép nagy része erre vevő.


Ovis értelm szintű választóközönség mellett másra nem nagyon lehet számítani.


A kádári-örökség átka.

2013. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
amíg van mszp-szdsz-libajnai, addig ez lesz! a kommunisták nem nyugszanak!
2013. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem veszett el, most is megvan. Normális emberek most is tudnak normálisan politizálni. Kétségtelen, sok idő, míg az ember a túlzó propagandaszövegből kihámozza a tényleges akarásokat, de ki lehet hámozni. Kell hozzá kicsi elfogulatlanság, kicsi gazdasági ismeret (mit lehet, mit nem), és nagy akarása a megértésnek.

Attól, hogy a Fidesz az előző nyolc évre mutogat, és komcsizik, lehet tudni, mit akar, hogyan akarja.

Attól, hogy az MSZP nácizik, lehet tudni, mit akar, hogyan akarja. És azt sem nagyon nehéz kiszámítani, az akaráson túl mit tehetnek.

Ha pedig ezt megtesszük, megpróbáljuk elfogulatlanul végiggondolni, mi lenne jó, már csak a sejtett akarásokkal és hogyanokkal kell összevetni, máris tudjuk, melyik jobb és miért.


Egyébként abban igazad van, hogy vannak akik erősen szeretnék, ha csak mérhetetlen alázat és gyűlölet létezni. De szerencsére az életösztön ezt nem engedi, hosszabb távon semmiképp.

2013. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem csak nálunk és nem mostanában!

Már az USA ban nagyon rég valami ellen megy a politizálás és nem valami mellet. Ez kb a kommunizmus elterjedésének és a hidegháborúnak köszönhető. Azóta ez terjedt el, és ez maradt, és nincs is semmi jel arra hogy változni fog.

2013. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló.


Pont erről beszéltem. Te is csak lököd az agyatlan gyűlölködést.

2013. márc. 4. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem agyatlanság, az egész baloldal kommunista érdekkör!kérdező fiam te nem érted te a dolgokat vagy nem akarod elviselni, hogy kedvenc pártjaid kommunisták!!! és most itt játszod a népnek a függetlent, mert szégyelled bevallani, hogy szdsz-es vagy!
2013. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondtam én, hogy agyatlan vagy. És még idióta is.

Nem szeretem az MSZP-t, sem az SZDSZ-t.

De, ha már személyeskedni akarsz, akkor te egy s@ggfej fasiszta vagy, aki abban leli örömét, ha másokat bánthat. Remélem felfogtad azzal a parányi kis agyaddal, te papucsállatka.

2013. márc. 4. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:
a fasiszta te vagy egyedül kérdező!!! liberálfasiszta vagy!
2013. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én csak szélsőjobbos fasisztáról hallottam. A liberálfasiszta az Fideszes IQ bajnokok fantazmagóriája. De mivel atyáitok, Orbán és Matolcsy is imád fantáziálni, így elnézem neked.

Az egyéb hozzászólásaidat, meg nem minősítem, mert látszik rajta, agyilag milyen hátrányban vagy az emberekhez képest.

2013. márc. 4. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:

a liberálfasizmust nem az orbán kormány találta ki, hanem Jonah Goldberg, aki írt is a gonosz liberálfasisztákról egy könyvet! egyszer el is fogom olvasni!

hogy tanulj: [link]

itt van a liberálfasizmusról egy cikk!

2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!