Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Echo TV mellett a Hír Tv...

Az Echo TV mellett a Hír Tv az egyetlen jobboldali csatorna?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre minden más csatorna híradójában csak a Fidesz, Jobbik lejáratás, MSZP, Bajnai imádat megy.
2013. márc. 5. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ez a "jobbos, balos" dolog nagyon szubjektív. Az ember pártállásán, és berögződésén, gondolkodásmódján múlik.

Az lenne a helyes, ha az eseményekről csak tényként számolnának be (mi történt) esetleg háttér-információkat mondanának (milyen előzmények vezettek ide, milyen összefüggések vannak, összehasonlítás , de csak adatokkal, és az esemény hatásainak, következményeinek felsorolása, esetleg különböző nézőpontok (pártok hozzászólása, reagálása nagyjából egyenlő időben. És a hallgatóra, nézőre bízzák azt, hogy véleményt alkosson.

Sajnos nem ez megy, hanem tények közlése helyett már magát a véleményt mondják. erre számtalan példa van.

2013. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10: "8-as az egy dolog, hogy az rtl-en jelenik meg a kormány a legtöbbet, de nagyon negatív színben."


Elég nehéz is lenne pozitív színben feltüntetni, bár szerintem épp elég csatorna van már, ami ezen ügyködik.


"A tv2 is balos, de nem annyira, mint az rtl."


Nem balos, nagyon durván szépítik a kormány dolgait, érdemes az RTL híradó után a Tényeket megnézni. Tanulmányt lehetne írni arról, hogy olyan egyszerű dolgokkal, mint a vágás, mennyit tudnak ferdíteni.


"Még mindig balos médiafölény van, bár megpróbálják az ellenkezőjét beállítani."


Szerintem te eltévedtél. Addig örülj, amíg még van balos tévé is.

2015. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!