Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politika főleg a...

A magyar politika főleg a baloldal miért vált ilyen torzzá?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy a bal , itt már nem bal.

Amikor valaki azt mondja hogy liberális , liberalizmus ,nem az a nemes eszme jut eszünkbe mellyel fejleszteni akarták a polgárságot , növeli az alapműveltséget és a technológiai fejlődést.Hanem a habzó szájjal ugató, minden torz eszmét támogató emberek.


Az MSZP, Bajnai meg Gyurcsány baloldali? Na ne vicceljünk már...

A liberalizmus ma a legnagyobb diktatúrává vált. "Azt szabad, amit mi mondunk." Ennél még bizonyos szinten a szocializmus is tisztességesebb, ott legalább kevesebbet álszenteskedtek,az "emberi jogok", meg "tolerancia" mögé bújva.

A kettő olyan szempontból hasonló, hogy egy idő után már a saját elvtársaikat is legyilkolják.


Ha lenne a baloldalon nacionalista , magyar érdekeket képviselő párt , olyan aki tűzbe tenné a kezét a magyarokért , és kiállna értük bármikor bárhol , akkor rájuk szavaznék.

Számomra a Jobbik maradt alternatívaként ,akikben még látom a haza képviselete melletti programot, kiállást, azt, amit több, mint 70 éve nem tapasztalt ez az ország.


Az oldalak bal , jobb , nem számítanak , a tettek amelyek fontosak.



2013. márc. 5. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

"Számomra a Jobbik maradt alternatívaként ,akikben még látom a haza képviselete melletti programot,..."


A Jobbik is egy baloldali, piac- és kapitalizmus-ellenes demagóg gyülekezet, csak halkan jegyezném meg.

2013. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló ahogy mondtam , az oldalak, hogy most bal vagy jobb a neve az nem számít.


Hogyha az MSZP vagy az SZDSZ kiállna a magyarokért , átlátná a problémákat ,és nem érdekelné őket semmi a népükön kívül akkor rájuk voksolnék.


Nem az oldal a lényeg.

2013. márc. 5. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Az is volt Éljen a jobbik!
2013. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az osztrákok már beleestek ebbe a nacionalista csapdába a Haiderrel, és mi lett a vége? Minden csak megoldás meg jólét nem. Most még ezzel is járassuk le magunkat hogy szélsőjobbos kormányt mutatunk fel? Tényleg Európa cigányai leszünk végül. Komolyan megkérdőjelezem ezt az országot.
2013. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért mi volt a baj Jörg Haiderrel?


Úgy tudom az Osztrák Szabadságpárt nem volt kormányon.


Haider egyébként tényleg igazi hazafi volt.Még ma is igen sokan tisztelik.


Szerintem a többi nemzeti radikális párt is példát vehetne róla.

2013. márc. 5. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok képbe az Osztrák politikával,de érdekesnek tartom az ő életszínvonalukat negatív példának felhozni.Dolgozik ott ismerősöm sokkal jobban keres mint nálunk egy átlagos munkás.Meg még nyaralási pénzt is kapnak ott a legtöbb munkahelyen,ami kb felér egy 13 havi fizetéssel.Az élelmiszer meg a benzin meg annyi náluk mint nálunk nagyjából.
2013. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utána olvastam Haiderrel már nem aktív politikus mert meghalt.Tízen páréve politizált mondjuk szerintem az Osztrákok akkor is jól éltek.Bár ő tényleg nem volt hatalmon csak valamelyik tartomány elnöke volt.
2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tényleg Európa cigányai leszünk végül. Komolyan megkérdőjelezem ezt az országot."


Azok leszünk, de nem a szélsőjobb miatt!

Ugye nem kell részleteznem?

2013. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dick Esmen ***** válasza:
Magyar politikában fölösleges határt húzni bal meg jobboldal között mert minden párt csak hatalommániások gyülekezete(vagy ha nem is az,ha hatalomra jutnak azok lesznek). Ezeknek az embereknek mit sem számít a nemzet,csak is a saját jólétük a fontos.
2013. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs baloldali nacionalista párt? Dehogy nincs,es mivel tudják mindkét részröl hogy igazi alternativa elhellgetják,gáncsolják.

Népoldali Párt:nepoldali kukac hotmail.hu

2013. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!