Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szűnik már meg az a...

Miért nem szűnik már meg az a Klub rádió?

Figyelt kérdés
Borzasztó, hogy erről már 2éve megy a vita, hogy megszüntették, de akkor a komcsik szerint ez csalás meg stb. Mit kellene tenni, hogy megszűnjön? Egy népszavazás az elpusztításához elég lenne már, mert nagyon unalmas 2éve ezt hallgatni.

2013. márc. 5. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem mész Észak-Koreába ajvékolni? Ott egész nap csak a vezért nézhetnéd. Ha nem tetszik a Klubrádió, hallgasd a Lánchidat, vagy a Kossuthot.
2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dick Esmen ***** válasza:
97%
Mert törvény/szabály ellenesen próbálják megszüntetni.Nem a komcsik mondják hogy csalás,hanem tényleg az.
2013. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor minek hallgatod? Én azt se tudom, melyik frekvencián van.
2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A kérdezőnek fáj, hogy az övétől eltérő vélemények valahol is elhangozhatnak. Ennyi az egész. Elsősorban benne van a hiba.
2013. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyesek személyeskedésnek veszik bizonyos rádió,vagy tv csatornák létezését.Mintha nem is lenne sávváltó a világon.Ez olyan mintha én azt írnám miért nem szüntetik meg a spenótot mert én azt utálom.Mennyi idióta van itt istenem.
2013. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetro ***** válasza:
94%
Egyébként így hogy mondod... Szüntessék meg a spenótot!
2013. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én szerencsére nem szoktam hallgatni, de felőlem pl. a Pannon és a Sláger rádió sorsára juthat. Azokat érdekes módon nem nagyon "siratta" senki.
2013. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán miért szüntetnek meg bármilyen rádiót? Miféle demokrácia ez? Ha egy rádió életképes és fizeti az adókat meg miegyebeket akkor békén kell hagyni,hadd válasszanak az emberek mit vagy kiket akarnak hallgatni.Pl a Boros Bochkor féle alakokra alergiás vagyok és sose hallgatom,de más azért még szeretheti nem? Milyen világ lenne ahol mindenki egyforma izléssel rendelkezik.
2013. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 demy01 ***** válasza:
91%

Ha kicsit is utánnanéztél volna, akkor tudhatnád, hogy a Média Hatósá sorozatosan megsérti a törvényeket, a Birósági itéleteket, ezáltal, nem a klubrádióban van a hiba, hanem a cenzurát képviselő Médiahatósággal.

DE aki csak provokációból, meg fizetségért tesz fel kérdést annak ez sosem lesz ennyire egyértelmü.

2013. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert a spenót megszüntetése nagyságrendekkel fontosabb feladat, holmi állítólagosan baloldali rádiók levadászásánál.
2013. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!