Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van most Gyurcsány Ferenc...

Mi van most Gyurcsány Ferenc diplomamunkájával?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és így nem vagyok képben a napi politikával kapcsolatban. Viszont tudom, hogy anno volt belőle ügy, mert eltűnt a diploma, viszont nem tudom, hogy mi lett a vége a történetnek. Meg lett végül? Tisztázódott a helyzet?
2013. márc. 6. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Már nem foglalkozik vele senki, az sem, akit anno esetleg érdekelt is egy kicsit. Már én sem emlékszem, mi lett a vége, de igazából mindegy is, mert az ország helyzetén ez egy cseppet sem változtat.
2013. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem is akarom az ország helyzetét megváltoztatni, a kérdésre szeretnék választ kapni.
2013. márc. 6. 14:33
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem is keresték, csak jól fel lett fújva úgymond bosszúként, mert ha már Pali bácsit is sikerült lebuktatni, akkor próbáljunk már az ellenzékből is valakit megfogni...szerintem tényleg szánalmas, és ezért tart itt az ország, mert egyrészt összetartás sincs és becsületes politikusok sem(mert itt-ott azért van elvétve, akinek a népe számít). Itt inkább megy a lejáratás figyelemelterelésnek, és örülhetsz kérdező, hogy megszabadultál innen :)
2013. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem is lett meg a diplomamunka?

Tehát nincs vége még a sztorinak?

Vagy ti nem tudtok róla?

Interneten nem találtam róla semmit érdemben.

2013. márc. 6. 14:50
 5/25 A kérdező kommentje:
Gondolom a baloldalnak nagyobb érdeke volt, hogy keressék, mivel ez rájuk nézve kellemetlen.
2013. márc. 6. 14:50
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Mi lenne. Semmi. Otthon van a polcán. Csak ő sem annyira hüyle, hogy tévében mutogassa, hisz ő is tudja, hogy az egészet sógoráról másolta. Ezért lopatta el PTE-ről is a benti egyetemi példányt. Fura módón mindenkinek a szakdogája megvan, csak az övé nincs.
2013. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

semmi. sosem volt semmi.

az egész hacacáré arról szólt, amit a 6-os hozzászólónál is láthatsz.

tények ismerete nélkül kijelenteni valakiről, hogy csaló, plusz egy indok, amiért utálni lehet. nehogy véletlenül is el kelljen azon gondolkodni, talán nem is tök hülyeség az, amit mond.

2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most akkor meg van a diplomamunka vagy nincs?
2013. márc. 6. 15:38
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

Nincs neki meg.Nem találja szegénykém.

Már a múltkoriban felmászott egy létrára,és ott kereste valahol,de nem leli.

Kérdezem én,hogy ha Orbán nem találná meg abból mekkora botrány lenne.

Hozzáteszem,ha valami nincs azt nem lehet megtalálni.-ez is Murphy-törvény.

2013. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Akkor jól értem, hogy nem lett semmi az egész diploma ügyből? Elfelejtődött? Valószínű ezért nem hallottam a végét.

Vagy van még valaki aki foglalkozik vele? Keresik? Gyurcsány mit mond?

Csak nekem fura, hogy ennyire ejtették a témát?

Schmitt Pált lemondatták itt meg elfelejtették az ügyet?

2013. márc. 6. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!