Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is kéne a Klub rádiónak...

Miért is kéne a Klub rádiónak megszünni?

Figyelt kérdés
Miért is kéne a Klub rádiónak maradnia ?

2013. márc. 6. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság mondta ki, hogy a médiahatóság törvényt sértett.
2013. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nagy az adóssága. Azt törleszteni kellene nem?
2013. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dick Esmen ***** válasza:
96%
Nem kell megszűnnie.
2013. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ok a megszűnésre, csak a Médiatanács szeretné ellehetetleníteni, ami nem jött be.
2013. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Bírósági ítélet szerint nem lenne szabad elvenniük tőle a sávot. Most megint a médiahatóságnál a labda.


Állítólag egy tök jó kis rádió volt, de pár év alatt belepte a politika mocska, a normális tartalom szépen lassan kiszorult belőle. Ez pedig már jóval a megszüntetési kísérlet előtt megkezdődött. Ma csak egy ATV mozgókép nélkül. Egy önkéntes gyalogot a sakktáblán nem lehet sajnálni.

2013. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer hallgattam bele kiváncsiságból, hát akkor is egy olyan ellenszenves műsorvezető beszélt, aki olyan gusztustalanul forgatta ki a szavakat és olyan szinten ferdített, de persze a választ a másik féltől nem hagyta befejezni, vagy kijavítani a műsorvezetőt, mert egyből a szavába vágott, és szinte érezni lehetett hogy provokál és cinikusan röhögve tekerte ki a válaszát a félnek, mint egy gonosz kis óvodás szinte láttam magam előtt ahogy gonoszan bazsalyog magának a mikrofon előtt, és ő maga is tudja hogy hazudik, de azért csinálja tovább hogy szívja a másik idegeit.

Innentől kezdve soha többet nem hallgattam, és örülnék ha betiltanák mert azt az agymosást és népbutítást, népuszítást ami abból fröcsög a szerencsétlen nyugdíjas fülébe, csak jobb ha betiltják, remélem a következő az ATV lesz.

ÉS NEM VAGYOK FIDESZES !

2013. márc. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen fennt leírt müsorvezetők sajnos mindenhol jelen vannak a médiákban.
2013. márc. 7. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell olvasni inkább, akár neten akár nyomtatott sajtót, és abból is lehetőleg többfélét, változatos étrenddel. Egy kis narancs sem árt néha.
2013. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%

Persze tudok még egy ilyet, Kálmán Olgi.

Az a nő a stílusával kifejezetten irritáló.

Néha átkapcsolok a narancs hírekre, ott azért a nőci hagyja végig mondani a mondatot, és nem kiforgatja azt, hanem arra kérdez rá amit én is megkérdeznék, sokkal korrektebbnek tartom.

Atv-s betelefonáló meg egy katasztrófa, azt tiltanám be elsőnek második az Olgi, utána meg akkor már az egész csatorna.

Mert az uszító ferdítő agymosás ami onnan fröcsög, bicskát nyit a zsebembe. Azért az OVTV-n ilyen szintű köpködés sosincs, a csintalan se volt kutya, de egy szint alá ő sem ment.

Nem szimpatizálok a fidesszel de ha híradót akarok nézni, akkor még inkább rájuk kapcsolok sem mint a balosokra.

Sőt, kedvencem az Echo tv, de azt meg a rohadt UPC kitiltotta nem is értem miért, amikor sokkal nézettebb volt mint egy tucatnyi sport és ismétlést leadó csatorna összesen (Film+,Kúltv,Rtl-123,Tv-234, PletykaFM) együtt.

Még jó hogy már nem kell fizetnem érte, pénzt én ezért nem adnék, ha kell valami neten megnézem.

2013. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!