Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bándy Kata gyilkosából celeb...

Bándy Kata gyilkosából celeb lesz?

Figyelt kérdés

Azt állítja, hogy a bűnözés nem itt kezdődik, ahol ő tart.

Még interjút is készítettek vele, a riporter kezet is fogott őkelmével:



[link]



2013. márc. 6. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz akkor be kell vallani, hogy vicc ami itt megy!
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az. És ez szánalmas.
2013. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A bulvármédiás írások alapján sajnálni KELL "szegény" gyilkos állatot...
2013. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A viszkisből nem lett sztár? Mi is az érdeme? Hogy nem lőtt le senkit?
2013. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudik,nem volt köztük semmi kapcsolat.Nem hinném,hogy egy értelmes,egyetemet végzett pszichológus,egy kommunikálni is alig képes primitív emberrel kezdene.Még külső megjelenésében is messze áll a szívtiprótól.
2013. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Szerintem hazudik,nem volt köztük semmi kapcsolat.Nem hinném,hogy egy értelmes,egyetemet végzett pszichológus,egy kommunikálni is alig képes primitív emberrel kezdene.Még külső megjelenésében is messze áll a szívtiprótól."


Tegnap láttam egy 18-20 éves, platinaszőke, esztétikusan öltözött, fiatal lányt egy szakadt és dzsuvás göncökbe járkáló, kiszakadt térdű farmerban lévő, bunkófejű, 40 év körüli cigány férfivel kézen fogva sétálni. Ezután a hányinger után én már mindent el tudok képzelni.

2013. márc. 7. 00:51
 7/11 A kérdező kommentje:

"A viszkisből nem lett sztár? Mi is az érdeme? Hogy nem lőtt le senkit?"


Szerinted egy fiatal, értelmes, magyar lány élete annyit ér, mint a bankárok pénze? Undorító vagy. Ha itt tart a magyarság, akkor minél előbb el kell törölni a föld színéről, mert hányingerem van tőle.

2013. márc. 7. 00:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagyok? Te nagyon félreértelmezed amit írtam, de nem baj! :D Arra utaltam, hogy egy fegyveres rablót egyesek nemzeti hősként tiszteltek/nek (a bulvármédia emelte ilyen "magaslatokba"), akkor majd biztos meghatódnak a tisztelt újságírók egy lány meggyilkolásán. Azok az "újságírók", akik nyugodt lélekkel leközlik holttestek képeket is. Ugyan már, a lapszámért, nézettségért bármit.

(Amúgy bankban az emberek szokták a pénzüket tartani...)

2013. márc. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

"Szerinted egy fiatal, értelmes, magyar lány élete annyit ér, mint a bankárok pénze?"


Ki mondta, hogy értelmes volt? Az értelmes lányok nem vonaglanak éjjel a diszkóban ilyen bűnözőkkel.

2013. márc. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem celeb lesz belőle, hanem egy jóképű hulla. :)
2013. márc. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!