Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törölték ki a "magyarors...

Kovibea kérdése:

Miért törölték ki a "magyarország ma" MSZ (M) P videóhoz beírt kommentemet ami a következő volt: www.youtube.com/watch? V=3u_Ujht6U4I?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem ezt a dolgot!
2013. márc. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
azért törölték beácska a kommentedet, mert a kommunista mszp nem bírja a kritikát, ezért eltávolítja őket! igazi cenzorként működnek, nem csoda, mert lendvai komcsi főcenzor még mindig a pártban van!
2013. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez elég gusztustalan dolog.

Ha ilyen büszkén énekli akkor ne féljen attól hogy más is megtudja!

2013. márc. 7. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Már megint beégtek a komcsik, mikor rohadnak ezek ki magyarországról? Jobban utálom őket mint a cigányokat, mert ezek már 60 éve itt fosztogatnak élősködnek, gyilkolnak, nem kicsiben, nagyban.
2013. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Eddig azt hittem, csak a szélsőjobbosok cenzúráznak és tiltanak le youtube kommenteket.

Hát, minden nap tanul az ember valamit.

2013. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a videóban lévő szöszit sunáznám. Érzéki a szája.

Nem ismered a csajt Bea?

2013. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!