Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így tudok hasznot húzni a...

Így tudok hasznot húzni a választásokból?

Figyelt kérdés

Ahogy közelednek a választások, egyre nagyobb aktivitást látok a közösségi oldalakon a politika témában.

Baloldalon, jobboldalon, mindenhol egyre több oldal jelenik meg, ami a társadalom adott rétegének mondja azt, amit hallani akar.


Arra gondoltam, hogy kamu oldalakkal, illetve kamu facebook profilokkal tudnék segíteni a pártoknak (nekem mindegy melyik, amelyk többet fizet) a népszeruségük növelésében.


Kontrollált kritikák megfogalmazásával, megjátszott egyetértéssel, idosek, szegények sajnáltatásával, sikergyulölettel, illetve további olcsópopulista eszközökkel elo tudnám segíteni a pártok, alsóbb társadalmi rétegek felé irányított, módszeres népbutítását.


Van már 18 kamu facebook profil, illetve 4 oldal, egyenként ~3-5000 likeolóval.


Mi a véleményetek? Mennyit fizethetnek a pártok egy-egy ilyenért?



2013. márc. 7. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a ha létezne ilyen "munka" akkor már mindenki gazdagabb lenne.


Hogyha létrehozol egy hírportált ,akkor kötődhetsz valamelyik párthoz és az ő szemszögükből mutatod be a híreket.


Amit te írsz a z nem kivitelezhető.

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A kurvuc, zsindex, nyaligó ezt csinálja egész évben és nem pár ezer olvasójuk van hanem százezres nagyságrendű. Ezek mellett labdába se rúghatsz.
2013. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy nincs a pártoknak embere ilyesmire? Valószínűleg olyan is van, aki ingyen megcsinálja, sőt még tagdíjat is fizet.
2013. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:(


Kár. Pedig mindig is hittem az emberek butításában, parasztvakításban, a nép irányításában és az ebből származó előnyben, profitban.

2013. márc. 7. 16:21
 5/10 Komplikato ***** válasza:

Lekésted haver, amikről írsz már több mint egy éve mennek!

Annyi változott, hogy a kamu profilokhoz most már nem tesznek képet, mert előtte közösségi és társkereső oldalakról lopott fotók voltak kint, de az FB és a "szemét" Google képkeresői 1 perc alatt buktatták őket.

A két legaktívabb csoport a Fidesz és a DK ilyen szempontból.

2013. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja a DK az nekem is feltunt.

Minden kamuprofilján belikeolja a saját regionális pártközpontok lapjait. :D:D

Gyökerek. :D

2013. márc. 7. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jobbikos kamu profilokba szoktam állandóan belefutni. Az a legszánalmasabb amikor politikához semmilyen szálon nem kötődő bejegyzések alatt kezdenek el zsidózni meg cigányozni és nyomják a kampány szövegeket. Hihetetlen szánalmas.
2013. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ezen az oldalon is nagyon hamar le lehet vágni a dolgokat. Napi szinten érkeznek az olyan kérdések, amikben az illető hosszan ecseteli, mennyire rossz valami, majd úgy mellesleg megjegyzi a végén, hogy "de a Jobbikra/Fideszre/MSZP-re/kutyafülére szavazol, minden más lesz".
2013. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha külsősként megkeresnél ezzel egy pártot, elküldenének a fenébe. Honnan tudhatnák hogy nem "ellenség" vagy, aki csak le akarja őket buktatni?
2013. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem bíznának meg bennem.


Egyetemista vagyok, nem tüntetek, nem vonulok fel, jól tanulok, dolgozok és további lehetőségeket keresek, mert felfogom, hogy nem a nulla elvek számítanak, hanem a pénz, mert az az Isten.


Ami nehéz, ahogyan Te is mondtad: Csak egy külsős vagyok. :(

2013. márc. 8. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!