Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti Jobbikosok. Segítene...

Budapesti Jobbikosok. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne, Budapesten a lent felsorolt helyekre érdemes költözni? Azaz sok a "kisebbségi"? Vagy jó a közbiztonság?


- 8. kerület Józsefváros (Nagykörúton kívül)

- 10. kerület Kőbánya

- 10. kerület Gyárdűlő


Azért csak a Jobbikosokat kérdezem, mert reálisabban rálátnak a kérdésemben felmerülő problémára. De mások is akik értik, nyugodtan válaszoljanak.



2013. márc. 9. 22:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat lemaradt a negyedik:


- 7. kerület Erzsébetváros

2013. márc. 9. 22:08
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

A 8. kerület már kezd javulgatni sok a térfigyelő, de lehetőleg ne olyan helyre menjél, ami kihaltnak látszik, lehetőleg a főút közelében, de inkább a Nagykorút, az elég jó része.

10. kerület Kőbánya, hát egy fokkal jobb a 8. kerületnél, de azért az sem egy túl jó környék, érdemes ott is figyelni, főleg éjszaka.

A gyárdülő részt sajnos nem nagyon ismerem, arról nem tudok infót adni.

7. kerület hát az szinte a 8. kerület kettes verziója. Erzsébet város aránylag elfogadható főleg az Erzsébet körúton jó a helyzet azért, de az ilyen mellékutcákban eldugott helyeken nem laknék. Meg ugye a Blaha Lujza tér sincs onnan messze főleg a metró megállónál látok nagyon sok nekem nem tetsző kisebbségit bandákba, úgy eddig még nem kötöttek belém, de sokszor képesek belekötni bárkibe is akár.

A buszmegállónál meg baromira kell vigyázni, ne legyen feltűnő helyen az értéked, magyarul ne legyen látványos, mert könnyen leszedhetik rólad, anélkül hogy észrevennéd, elég ha valaki túlságosan közelebb kerül hozzád, és már nincs meg az órád, telefonod, vagy valami a táskádból. Barátnőmnek ott nem egyszer nyúltak bele a táskájába, a telefonját is majdnem elvették tőle a kezéből, de egy szolgálaton kívüli rendőr pont mellette állt és egyből lecsapta az illetőt. Ott baromira kell ám vigyázni, mert volt hogy egyszer este nálam is próbálkozott egy fiatal tolvaj suhanc de nem ment sokra.

2013. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bumbi02 ***** válasza:
60%

Jó, ez már a vicc kategória, hogy ilyen kérdéshez Jobbikost keresel elsősorban...


Nem csak a Jobbikosok látják reálisan a problémákat.sőt..Na mind1...


A felsorolt helyek egyikére se igazán költöznék, nem a legjobb környékek...

2013. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

keress más helyet!


ugyanannyi pénzért kapsz esetleg a 3. vagy 13. kerületben

és azok jobbak...

2013. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sz1u ***** válasza:
18%
Magyaroszágon a jobbikosok aránya max. 20%. Tehát kisebbségben vannak. Te pont egy kisebbségben lévő párt szimpatizánsaitól szeretnél választ. Miért?
2013. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Vidéken lakom, és azért Jobbikosokat kérdezek elsősorban, mert szerintük létezik cigánykérdés. Ismerőseim szerint például nem. Régóta áruljuk a házunkat, másfél éve költöztek az utcánkba a fent említett kisebbségiek szembelévő házba. Rögtön laza 1.5 milliót lendített az áron természetesen lefelé. És nem szeretnék még egyszer ilyet átélni.


Nem a jobboldal a lényeg, és a szavazati arányok, hanem hogy hová érdemes költözni ma Budapesten. És mint írtam is azért főként Jobboldali nézetekkel rendelkező embereket kérdeztem mert igen is ők állnak reálisan a fent említett kisebbséghez. Azaz tudják hová nem érdemes költözni. Nálunk én is megmondom környékre pontosan, de lehet ha egyik barátomat kérdezitek benéznétek mert ezt az apró tényt figyelmen kívül hagyja. Szóval nem kell szidni a Jobbikosokat, semmi bajom velük, és nem ez a kérdés.


De ha már erre akarunk kanyarodni, hogy miért. Azért is Jobbik, és hogy szerintem miért is látják reálisan a problémát, mert szerintem: aki nem Jobbikos, az nem szavaz a Jobbikra. És aki nem szavaz a Jobbikra, nem szeretné megoldani ezt a problémát, mivel jelen pillanatban ez az a politikai párt aki foglalkozna a problémával. Aki pedig nem akarja megoldani a problémát, feltételezem szerinte nincs is probléma.

De ezzel nem mondtam újat, ezért mondtam, hogy Jobbikosok írjanak főként. De írtam, hogy azok is írhatnak akik ugyan így gondolkodnak, mint én is. Ezért is köszönöm a válaszod és köszönöm a választ mindenki másnak is ment a zöld kéz minden válaszadónak!


A költözz máshová kérdés miatt kérdezném még, hogy a 14. kerület esetleg?


És a válaszban írt 3. és 13. kerület belvárost mennyi idő megközelíteni onnan? A 14. kerület azt tudom, hogy elvileg 10 perc a belváros. Azt mondjuk nem tudom, hogy ez tömegközlekedéssel, vagy gyalogosan értendő?

2013. márc. 10. 01:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a kérdés, látszik hogy magad sem tudod mit akarsz valójában, csak kevés cigány legyen.

Először is mennyi pénz van rá? És mik az igények? Sajnos csodák nincsenek. Kőbánya és a nyóc jellemzően tele van velük, de a nagyon gazdag területeken kívül szinte mindenhol vannak. Amiket felsoroltál, oda nem mennék a helyedben (mag a magaméban sem).

2013. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Jaj bocsánat lemaradt a negyedik:


- 7. kerület Erzsébetváros"


Ez pont ugyanolyan pusztulat, mint a nyóc. 1,5 méterenként kell átugranod egy falról elinduló hugyfolyást, és mindennek tömény hugyszaga van.

2013. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A pénz és az igények nem lényegesek. Házat nézni én is tudok, csak a környék érdekelt, hogy érdemese a fenti környékre házat nézni. De akkor ezek szerint nem:S:D


És akkor a 14. kerület? Az milyen? Mennyire belváros közeli?

2013. márc. 10. 12:24
 10/15 anonim ***** válasza:

:)


Hát ha a pénz nem érdekes akkor 1,12,2,3.kerületek elit részeit nézd. Garantáltan nem lesz a környéken.

2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!