Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti Jobbikosok. Segítene...

Budapesti Jobbikosok. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne, Budapesten a lent felsorolt helyekre érdemes költözni? Azaz sok a "kisebbségi"? Vagy jó a közbiztonság?


- 8. kerület Józsefváros (Nagykörúton kívül)

- 10. kerület Kőbánya

- 10. kerület Gyárdűlő


Azért csak a Jobbikosokat kérdezem, mert reálisabban rálátnak a kérdésemben felmerülő problémára. De mások is akik értik, nyugodtan válaszoljanak.



2013. márc. 9. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha pénz nem számít: 2,12 elsősorban

azok a legmenőbbek

2013. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a másodikban lakom. Nem szeretném, ha ide jönnél. Itt még van kultúra, elfogadható polgármester, akinek az még fontos, de ha sok a kérdésben és kommentekben megfogalmazott gondolkodásmódot tükröző személy a kerületben, azért csodákra ő sem képes. Egyébként itt is lakik cigány (nem kisebbségi), akivel nem gond együtt lakni, sőt. Szerencsére errefelé ez még nem szempont.
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
14. kerületben lakom.Itt ahol én vagyok nem bandáznak cigányok.Városliget környéke.
2013. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az általad felsorolt helyek egyikére sem érdemes költözni
2013. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Félreértettétek a pénz nem számít, azt nem arra gondoltam, hogy van pénzem. Csak azt, az ingatlanos oldalon meghatározhatom:) Viszont a környéket nem tudom beállítani:S Így értem, hogy nem számít a pénz. Csak a környékek érdekeltek, házat tudok nézni:)


Akkor a 14. kerület marad valami sima panellakást nézek egyébként, szóval a lóvés kerületek kilőve:)


#12 A II. kerületbe nem tudnék menni, de ha van cigány meg ilyen nagy a vendégszeretet amúgy is kihagynám:) hehe vicc volt. De jó fej leszek, és még így sem kívánom neked, hogy megtapasztald a házatokkal mint én az enyémmel. Nem tudom neked milyen a nem kissességi cigány, de ezekszerint nálunk kisebbségek voltak. De mint mondtam nem leszek szemét nem kívánok neked olyat, hogy tapasztald meg milyen is az, aztán nem lennéének ilyen poénjaid:)

2013. márc. 14. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!