Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar lakosság hány százalé...

A magyar lakosság hány százaléka támogatná a szegregációt?

Figyelt kérdés
Amolyan separate but equal módon.
2013. márc. 11. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyanra gondolsz mint amilyen az Egyesült Államokban volt 50 éve?

Szerintem az egyáltalán nem olyan durva.Csak add be ezeknek a polkorrekt liberálisoknak meg brüsszeli bürokratáknak.


Szerintem a lakosság 60 százaléka támogatná kb.

2013. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2013. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miféle szegregációt? Az hogy nézne ki?
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan hogy a cigányoknak külön busz lenne meg stb...


Lenne az Only white (csak fehér) busz meg lenne a colored (nem fehér).Ez lenne várótermekkel ,illemhelyekkel meg sok más dologgal.


A lényege hogy a colored emberek teljesen el lennének szeparálva a fehér európai emberektől.

2013. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, így nem támogatom. Ebből csak az lenne, hogy a cigányok a mostaninál kétszer-háromszor agresszívebbek lennének az őket ért nyílt megkülönböztetés miatt és rendőrállamot kéne létrehoznunk a fékentartásukra.

A megoldás az országból, tágabb keretekben pedig Európából való eltávolításuk.

2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A rendőrállam létrehozása már így is érik.


Vannak bizonyos szórakozóhelyek ahova nem engednek be cigányokat.


Nálunk a faluba nem is költözhetnek , nem engedjük letelepedni őket mert ebből a faluból nem lesz Gyöngyöspata vagy Avas.


Lakik itt sváb , horvát , osztrák még svájcinak is van itt lakása.Biztonságba érzi magát mindenki , és ez így is marad.

2013. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, én nem! Nincs, olyan hogy cigány és ezért vigyük ki innen! A tettei után büntetünk, nem a származás alapján! (Környei lakos)
2013. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A tettei után büntetünk, nem a származás alapján!"


Teljesen igazad van. Várjuk meg, míg cigányok tízezrei szépen sorban kirabolnak, megvernek, agyonütnek, megkéselnek egy-egy magyart, hogy aztán lecsukhassuk őket átlag 5 évre, aztán miután kijönnek a börtönből kigyúrtan és jó kapcsolatokkal, akkor eredményesen folytathassák tovább a bizniszt. Nagyon frappáns vagy. Igaz, hogy normális ember a problémát inkább megelőzi, mielőtt kezelni kéne, de nem baj, megnyomorítod a magyarokat és hagyod a cigányoknak, hogy irtsák őket, végülis te szerintem ezt élvezed.

2013. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak bizonyos szórakozóhelyek ahova nem engednek be cigányokat. "


Én megyeszékhelyem az összes szórakozóhelyre tilos nekik a belépés. Nem egy hely volt ahova jártak, ahol mást se csináltak csak kötekedtek és loptak, ezáltal a hely lezüllött, végén már csak cigányok jártak oda akik persze semmi pénzt nem költöttek és végül a hely csődbe ment.

2013. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Ilyen helyekről én is tudok.


Ez az apartheid, törvények nélkül is létrejön , az emberek fejében.

2013. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!