Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy megszavazták az új alkotmányt?

Figyelt kérdés
Mától minden a Fidesz irányítása alá került.

2013. márc. 11. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mától nem számít jogállamnak Magyarország.
2013. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
el lehetne menni innen...nem terveztem soha, de egyre jobban érzem úgy, hogy Magyarország nem az én otthonom...semmi nem látszik úgy, hogy ide kötne. Persze lehetne erőszakos megmozdulás már, de egyrészt ez a nép egy birka, és csak táblákkal kiabálni tudnak, másrészt már annyira mindegy, mert ha sikerne is leváltani ezeket, ki lenne alkalmas a folytatásra? senki...
2013. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Mi van akkor, ha megszavazták? A Fidesz monopóliumot vetett ki a kenyérre, és csak ő árulhatja a kiflivel együtt? Mert akkor kerülne a kezük alá az irányítás, így meg csak pár hülye egyetemistát itt tartunk még 10évig röghöz kötés címszó alatt, de ez kit érdekel? Mit bánom én, hogy az egyetemistának itt kell maradni? Az egyetemistát se érdekli, hogy én több milliót leadózok a cégem után és ő abból tanulhatott, és hogy rólam azért gombolt le az állam orvul 3milliót.
2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos most már semmit sem lehet tenni, mivel kétharmados többséggel módosították az alkotmény, így gránit szilárdsággal évtizedekre bebiztosították magukat a törvénykezésben. A soron következő esetleges kormányok sem tudnak majd mit tenni.
2013. márc. 11. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi is került a FIDESZ irányítása alá?Mától nem lehet leváltani őket?Csak FIDESZ-es lehet az alkotmánybíróság tagja?Esetleg egy FIDESZ szavazat kettőt ér?
2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak FIDESZ-es lehet az alkotmánybíróság tagja?"


Tökmindegy hogy fideszes vagy nem az alkotmánybíró, mivel kényük-kedvük szerint módosítják az alkotmányt.

2013. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Vadkan01 ***** válasza:
83%
Nem is számítottam arra, hogy meg fogják szavazni, nahát. irónia off
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Birkaföldét utolérte a sorsa. Igazából ennyi, ez van, ha a sok tudatlan naiv emberke bedől a pofátlanabbnál pofátlanabb hazugságoknak.


R.I.P. Harmadik magyar köztársaság 1989-2013...

2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

#6


Ez igaz.Erre viszont a választók adtak nekik hatalmat.

2013. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
3. második vagyok. a röghözkötésben mélyen egyetértek. lehet külföldön is tanulni, ha mindenképp ott fog dolgozni. de nem csak erről van szó. lehet nem gyors és látványos változás, de úgyis az lesz a vége, hogy 2014-re esélytelen lenne nem fideszes választási nyereség. de mint mondtam, annyira mind1, mert nem lenne jobb az mszp sem, a jobbik sem, a kisebbeknek meg esélyük sem lenne(már csak pl a DK-nak Gyurcsány miatt főleg nem). De az igazi mércét a nép mutogatja, ameddig békemenetesek konkrétan a saját honfitársukat alázzák, sértegetik a politikai hovatartozása miatt...na az az egyik legundorítóbb dolog. Én ezért is nem megyek kiabálni. Majd ha tettlegességig fajulna, esetleg akkor, amikor tétje is lenne a dolognak...így is max előállítanak, de szavakkal nem fog semmi változni.
2013. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!