Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TEK és a készenlétisek kit...

A TEK és a készenlétisek kit védetek tegnap este a Sándor-palota előtti tér lezárásával?

Figyelt kérdés
Vagy miért zárták le azt a teret? Áder János ugyanis 1000km-re onnan, Berlinben volt. Védendő személy nem nagyon volt arra akkortájt.

2013. márc. 12. 11:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Meg kell mutatni, ki itt a király. Mással meg megfizettetik, ha jogtalanul vonult ki a TEK...
2013. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem van az az érzésem, hogy a TEK a terror elhárítás helyett lassan már a mezei járőrök feladatait látják el?
2013. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a TEK-et, a kormány személyes magánhadseregének látom lassan.
2013. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Azt is, de lassan már a sarki kis boltból 5 forintos aro cukrot ellopó 6 évesre is a TEKet küldik rá mert a rendőrök nem merik bevállalni, mert egy hat éves karmol, rúg meg harap. A terkó elhárítóknak nem a terroristákkal kéne foglalkoznia?

2013. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:
Látványpékség. Elrettentés ...
2013. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"A terkó elhárítóknak nem a terroristákkal kéne foglalkoznia?"

Nekik mindenki terrorista, aki nem párttag. :)

2013. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

" lassan már a sarki kis boltból 5 forintos aro cukrot ellopó 6 évesre is a TEKet küldik rá"

Nekem is így tünik. Ha valami lebaxxa a biztosítékot és durran egyet már rohan a TEK. Én nem tudom, de sima mezei rendőr akor miért van? Múltkor emlékszem qrvákat fogtak el.


Én éltem 1 évet Németországban (Rostockban). Nem emlékszem, hogy láttam volna valahol is a hírekben, hogy a GSG9-et (német rendőrség antiterrorista egysége) küldék volna ki valamelyik maffiózó elfogásához.

2013. márc. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!