Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nő vagy csökken a munkanélküli...

Nő vagy csökken a munkanélküliség Magyarországon?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg nem lesz 25 százalékos mint némelyik déli államban.


Ismerve a déli mentalitásunkat , olyan állapotok lennének mint 2006-ban csak nagyobban.



2013. márc. 13. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Rohamosan nő. Fidesz kormány van.
2013. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nő, és egyre magasabb lesz.
2013. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nő, és egyre magasabb lesz. 2006-ban sokkal kisebb volt.
2013. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen csökken! Az itt írogató sz@rszagú "demokraták" inkább utánanéznének a valós adatoknak!
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon OFF kérdés, de e miatt nem szeretnék új kérdést nyitni: Ahogy olvastam az első 3 válaszát, majd a negyedikét egy dolgot én is észrevettem, hogy sokan itt úgy válaszolnak, hogy nem ellenőrzik le az adatokat és kivétel nélkül pesszimista válaszok az ilyen válaszok. Főleg gazdaság és hadügy területén vettem észre. Hadügy területén ahol a vita azon folyt, hogy vajon ha Szlovákia összecsapna Magyarországgal akkor ki győzne, és egy zsidó pontosabban ismerte a két hadsereg állapotát, mint a legtöbb magyar. Ez nagyon égő szerintem. Nekünk minimum jobban kéne ismerni a saját kondícióinkat, mint egy kettős állampolgárnak, pláne ha már odáig eljutunk, hogy válaszolunk. A legtöbben úgy válaszoltak, hogy még a számoknak sem néztek utána, nemhogy a felkészültségnek vagy a felszereltségnek. Miért? Miért ír mindenki mindent a nélkül, hogy utánanézne?


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak lassan növekszik, de az amit az első három írt, hogy rohamosan, ismét nem igaz és véletlenül ismét negatív irányba tévedtek. Jelenleg 9 vagy 10% ami kb 15 éve ennyi is. Ez a 2007-es időszakban csökkent 7%-ra, de most ismét visszaállt olyan tíz és félre:


[link]


Szerintem ha minden panaszért egy nap letöltendő munkatábor járna már gazdasági nagyhatalom lennénk.

2013. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem ártana tudni, hogy mi is az a szám, amivel példálóztok...


[link]


érdemes végigklikkelgetni, mit jelent náluk az, hogy munkanélküli, foglalkoztatott, aktív meg ilyenek. aztán szépen megérteni, majd az egész munkanélküliségi ráta adatsort lehúzni a vécén és előkaparni a foglalkoztatottak arányát a munkaképes korúakhoz képest. (és még itt sem elfelejteni, hogy mi az a foglalkoztatott)

2013. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!