Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb az oroszokkal,...

Nem lenne jobb az oroszokkal, de most komolyan?

Figyelt kérdés

Oroszok idején legalább


- volt munka

- orosz nők

- szép nyelv

- vodka

- nagy nemzet



Szidjuk az oroszokat, de talán ennyire sz_rban nem lennénk, mint az EU-val.


2013. márc. 13. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éltem abban a korban, de én úgy tudom, nem barátkozni jöttek az oroszok...
2013. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem. Tanuljunk meg már végre nem a rossz és a még rosszabb közül választani hanem válasszuk a jót! Lehet nemet is mondani nem kell mindig gondolkodás nélkül igent mondani! Én EU és Eurázsiai Unió ellenes is vagyok. A kettő közötti közvetítő szerep lehetne a miénk és ha ügyesek lennénk ki is használhatnánk. De a magyar nép és a kormány mindig csak a végletekben tud gondolkodni, hogy ha nem ez akkor mindenképpen a másik. Még egyszer mondom: LEHET NEMET IS MONDANI!
2013. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdés nem valami jó. Legalábbis ebben a formában.

Ha arra irányul hogy jó lenne e megint kommunizmusban élni, azt mondanám h nem. Az igaz hogy ami utána jött - lelketlen kapitalista rendszer, behódolás a pénzhatalomnak stb, az nem jobb, de ahogy az előző is írta: nem 2 rossz közül kell választani, lehet jót is.

Ha viszont arra irányul hogy a nyugat helyett, inkább kelet felé, Oroszország felé kellene nyitni akkor azt mondanám hogy már rég itt lenne az ideje.


Az EU az egy mellékvágány, elég magas körökben is már azt számítgatják hogy vajon mikorra omlik és borul az egész.

Bizonyos elemzők szerint a jövő a nemzetek európájáé.

Én bírom az oroszokat, sokkal 'emberibbek' és értelmesebb lenne feléjük nyitni min a nyugat után loholni, de a Szovjetuniot inkább ne hozd fel követendő példának...

2013. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!