Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon ügyesek a minisztériumb...

Nagyon ügyesek a minisztériumban, hogy küldtek SMS-t! Ilyen jellegű mondattal mondta el a 6 éves kislányom mit tegyenek az autósok ha hóban rekednek! És akkor még nem kapott senki se SMS-t. Talán telepátia?

Figyelt kérdés
Mennyi minisztériumi dolgozó lapátolta a havat,és segített a bajban jutottakon? Egyszerűbb SMS-t küldeni,mint kint fagyoskodni
2013. márc. 16. 09:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdés?
2013. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Fikázás ötös.
2013. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
az illetékesem megmondták, hogy mindenki maradjon otthon a seggén. erre a sok barom meg elindul welnesszhétvégére, osztán meg rijnak hogy elakadtak.
2013. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
1%

Biztosan lelkiismeret furdalásuk volt, hogy a hótolókat nem rögtön a bajbajutottakhoz küldték, hanem előtte a saját házuk előtt le legyen tolva volt a lényeg. Ilyenkor az az első, hogy az ő házuk előtt olyan út van, mint júniusba. Mintha valami fontos emberek lennének, valami orvosok, aki nem jutnak be valahova időben, akkor már életekkel játszanak

.

2013. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

""Biztosan lelkiismeret furdalásuk volt, hogy a hótolókat nem rögtön a bajbajutottakhoz küldték, hanem előtte a saját házuk előtt le legyen tolva volt a lényeg""


A hülyeséged helyet valami értelmeset is irhatál volna!

2013. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

"Mennyi minisztériumi dolgozó lapátolta a havat,és segített a bajban jutottakon?"


A bajbajutottak mennyi havat lapátoltak el? Mert én úgy láttam, hogy a kocsiban ültek és pofáztak meg fészbukoztak.

2013. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Minden napra küldjenek ilyen jó tanácsokat a jövőben.Ha fázik vegyen fel báránybőrt,áprilisban is vannak fagyok,ha nem telik ételre a rezsi mellett vegyen példát a putris cigányoktól,ha drága a benzin kösse be a biztonsági övét,a vonat amíg az állomáson tartózkodik ne szarjanak,jelölje be Belügymin. fészbukon ismerősének.Szeretnénk érezni mindennapjainkban ezt a bölcs szeretetet és törődést.
2013. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Benne volt már napokkal ezelőtt a híradóban, h piros riasztás van, mindenki maradjon otthon, kamionstop is volt.

Erre az autópálya tele autókkal.

Szerintem logikus, h ezek után egyenként küldtek smst, mert a sok birka másképp nem fogja fel....

Amit megtiltanak már csak azért is, na most ilyen emberekkel mit csinálsz.

2013. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 tetro ***** válasza:
Én nem voltam kinn a pályán, de tényleg ennyire nagy gáz volt? Évekkel ezelőtt belecsúsztam egy ilyenbe, megálltunk egy kúton, aztán elvoltunk ott pár órát. Komolyan nem értem, mi ebben olyan bármi veszélyes, Magyarországon, ahol 5 km-enként van egy lakott település. Valaki magyarázza már el nekem, miért olyan veszélyes néhány órát ülni egy álló autóban :D
2013. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

Már ott volt a baj hogy nem tudtak időbe felkészülni, az odáig rendben van hogy szóltak időben a meteorológusok hogy mi várható, de vannak akik a hosszú hétvégére például hazamentek, voltak akiknek meg dolgozni kellett menniük, nekem is kellett mennem dolgozni, ott nincs ünnepnap, és csoda hogy nem akadtam el útközbe sehol, meg hazafelé is simán hazatudtam jönni igaz hogy fél órával tovább tartott az út, de hazajutottam. Sokan tényleg kénytelenek voltak volánmögé ülni, sokan még csütörtökön tartottak hazafelé, csak itt a gond az volt hogy keresztbe álltak a kamionok, teherautók és persze hogy elállták az utat, persze hogy elakadtak, és a hófúvásoknak köszönhetően akkora torlaszok keletkeztek hogy már senki sem bírt elindulni.

Ez az SMS kb arra volt jó hogy lássuk hogy ők is csinálnak valamit, holott ez teljesen értelmetlen volt mert azt írják hogy maradjunk az autóban de ha kifogy a benya akkor üljünk át másikba, ezt is elég logikátlannak találtam nyilván úgy értették hogy a tőlünk nem messze lévőbe üljünk át, de ezt valahogy értelmesebben is meglehetett volna fogalmazni és már csütörtök este kellett volna küldeni a hótolókat, oda ahová szükségesebb volt rájuk, mert emlékszem hogy csütörtök este nálunk a félig kihalt utcában ment el 1 órában vagy 3 szor pedig itt alíg volt hó, és nem hogy inkább a főutakra ment volna ahol nagyobb a gáz. Ha időben elkezdték volna ezeket, mindenki hamarabb mehetett volna haza, nem lett volna szükség erre az SMS-es dologra sem és lehet már tegnap délután mindenki otthon ülhetett volna a házában már, és nem is lett volna talán szükség az osztrákokra sem mert ha mindent időben csináltak volna itt akkor simán lett volna idő arra a mentések után hogy eltakarítsák a havat és újra elindulhasson a forgalom valamilyen szinten.

Elég sok volt itt a hanyagság sajnos, és ezért volt ekkora gond ebből.

2013. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!