Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit csinálna ha az Együtt...

Ki mit csinálna ha az Együtt 2014 és Párbeszéd Magyaorszgért választói szövetség az MSZP-vel 2/3 többséget szerezne?

Figyelt kérdés

Ezeket az új terveket vezetné be:

Adók terén:-Három kulcsos SZJA

- Nyugdíjas adó,

-Vizitdíj, -

Kórházi napidíj , -

10-20 ezer forint körüli havi tandíj felsőoktatásban tanulóknak.


-Kossuth címer bevezetése.

-meleg házasság engedélyezése és gyerekvállalás engedélyezése.

-Béranyaság vagy dajkaanyaság bevezetése.

-orvosi célú marihuána engedélyezése.


-bioetanol gyárak építése.

-Geotermikus energia fejlesztése


-3 éves kortól óvodában kötelező angol nyelvoktatás.



#MSZP #együtt2014 PM
2013. márc. 18. 15:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Igen, es nyilvan a Hollandoknal is a lezunlesztett nep miatt van az egyik sikertelenebb allam, ahol nyomorban elnek az emberek. Nyilvan azert van, mert szabadon vehetsz cannabist. Ennek reven az orszag nem jut biztosan hatalmas osszegekhez a turistakon es a cannabisra kivetett adokon keresztul. Gondolom te meg sosem ittal egy csepp alkoholt sem.


Nos, ebben a valoszinuleg lezunlesztett nyomortanyaban, amikor Magyarorszagon az emberek eheznek, munkanelkuliseggel kuzdenek, addig ebben azert mondott le az allamfo, mert nem tudtak megegyezni, hogy kuldjenek-e katonakat Iraq-ba, vagy sem?! Nem azert mert recesszio van, meg mert kiderultek a simlissegek, hanem mert nem tudtak megegyezni egy ilyen temaban.

Na, majd ha ilyen hozzaallas lesz itthon, akkor lesz itt rend, nem akkor, ha megtiltunk mindent!

Szebb jovot!

2013. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnék? Attól függ, hogy ők mit tennének! Egyenlőre azt sem tudom, mit csinálok, ha minden így marad!

A 3 kulcsos adó szerintem igazságosabb! Persze, az 1 kulcsos jó, mondják, hiszen mindenki azonos %-ban fizet! Igen, de a bérek igazságosak? Ha hirtelen mindenki annyi bért kapna, mint amennyit dolgozik, sokan meglepődnének!

A nyugdíjak megadóztatása akkor lehetséges lenne, ha meg lehetne abból élni, persze ez igaz a bérekre is.

A vizitdíjjal és a napidíjjal is egyet tudok érteni, ha az egészségügyre fordítódik, megfelelő ellátást kap érte mindenki. A tandíj kérdése mindig visszatér, ua. a helyzet, mint az egészségügyben. Ezek kifizethető összegek. Persze, a megfelelő szolgáltatás, és az ahhoz való hozzájutás feltétel. Nem megyek végig minden ponton, mert így leírva bele lehet kötni, és meg is lehet magyarázni. Így van ez minden tervvel, a megvalósulás dönt! Most pedig a bizalom, hogy ki, kiben bízik.


Család: ugye nem gondoljátok, hogy egyébként az apa anya felállású családokban csupa jó példát lát a gyerek? Hogy ezek a házasságok soha nem esnek szét? Vagy ha csak a gyerek miatt nem, az jó a gyereknek? Miket él át, és ez hogyan hat rá, sok külön tragikus történet. Miért éppen a két, egymást megértő és szerető, de egynemű embertől féltitek? Eddig nem volt elfogadott, szerintetek a család terén minden rendben van? Szerintem nincs, én nem azon múlik. A heterók mindenképpen többen vannak.

Kábítószer - törvény tiltja, szerintem is helyes ez, de eredményes? Az alkoholról nem is szólva, mert az legalább annyi életet tesz tönkre, ha nem többet.

2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a látensmelegek utálják a melegeket.
2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Betárazok
2013. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Már ugyan nem aktuális a kérdés. De az általad felvázolt intézkedések megvalósíthatatlanok.


- Három kulcsos SZJA: Akkor lenne jó, ha az adózási morál is megfelelő lenne és nem azon lenne mindenki, hogy a kiskapukat keresse.


- Nyugdíjas adó: Ez megint úgy lenne, hogy a kisnyugdíjasok szívnának.

Vizitdíj, kórházi napidíj: Ezzel valamilyen szinten egyetértek, mert az egészségügy csődben van.


- A tandíjjal annyi a problémám, hogy a legtöbb esetben, csak a képzést tartalmazza, de a jegyzetet, tankönyveket egyáltalán nem.


- Kossuth címer: Ne sajátítsunk ki nemzeti jelképeket.

- Melegházasság: Túl korai

- Orvosi marihuána: Ellenzem, mindenki drogozásra használná ezt

2016. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!