Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit csinálna ha az Együtt...

Ki mit csinálna ha az Együtt 2014 és Párbeszéd Magyaorszgért választói szövetség az MSZP-vel 2/3 többséget szerezne?

Figyelt kérdés

Ezeket az új terveket vezetné be:

Adók terén:-Három kulcsos SZJA

- Nyugdíjas adó,

-Vizitdíj, -

Kórházi napidíj , -

10-20 ezer forint körüli havi tandíj felsőoktatásban tanulóknak.


-Kossuth címer bevezetése.

-meleg házasság engedélyezése és gyerekvállalás engedélyezése.

-Béranyaság vagy dajkaanyaság bevezetése.

-orvosi célú marihuána engedélyezése.


-bioetanol gyárak építése.

-Geotermikus energia fejlesztése


-3 éves kortól óvodában kötelező angol nyelvoktatás.



#MSZP #együtt2014 PM
2013. márc. 18. 15:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
26%

"A melegek aránya 5-10% ami durván fél vagy 1 millió embert jelent."


Kit érdekel, húzzál már el innét!

Pontosan ezért utálják sokan őket amit most te is csinálsz!

A heterók is vonulgassanak, satöbbi?

2013. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Békemenet is heterófelvonulás.
2013. márc. 18. 15:55
 33/45 anonim ***** válasza:

Én támogatom a béranyaság bevezetését, és az orvosi célú marihuána legalizálását, ős egyébként a legalizálást is. A bioetanolról és a geotermikus energiáról nem tudok nyilatkozni, fogalmam sincs terveznek e tényleg ilyesmit. A három kulcsos szja akár jó is lehetne, a vizitdíj és a kórházi napidíj szerintem nem járható út, ugyanakkor megint kétségbe vonom a szavaidat. A nyugdíjas adó pedig egészen biztosan blődség. A 10-20 ezer forintos tandíj nem rossz ötlet a helyett, hogy kevesen nem fizetnek, sokan viszont sokat, a fidesz tandíjainál (amit ráadásul nem is annak nevez) sokkal jobb. A szociálisan rászorulóknak lehetne különböző kedvezményeket biztosítani. Ideiglenes megoldásnak nem rossz, de ha stabilizálódik a gazdaság, akkor meg nincs rá szükség. A nyelvoktatás pedig kifejezetten okos dolog.

Én mindenesetre megvárnám, amíg lefektetnek egy programot, amiben tisztázzák a politikájuk részleteit, aztán arról alakítanék ki véleményt, és mindenkinek ezt javaslom. Ne legyetek buták, akkor lehet értékelni egy programot, ha már készen van!

2013. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

"Békemenet is heterófelvonulás."


Akkor az éhenkórász menet? :)

2013. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
61%
Így van! Ez magánügy kit érdekel a szexuális vonzódásotok! Ezért is utálnak titeket mindenhol mert csak a jogaitokért nyavalyogtok nemhogy buzulnátok otthon csendbe!!!
2013. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Ha 18 éves fiad lányos bejelentené hogy ő homoszexuális vagy leszbikus mit tennél? Nem örülnél ha ő is házasságra lépne akit szeret?
2013. márc. 18. 15:58
 37/45 A kérdező kommentje:
Az is bűn biblia szerint.
2013. márc. 18. 16:03
 38/45 anonim ***** válasza:
50%

Nem érted haver!


Lesz@rom a bibliát és igen 2 leszbi is jöhet meg egy nővel a nyalifali, de egy hapsitól úgy okádnék mint a szél.

Már akkor is undor fog el amikor leírom.


A másik.

Ki érdekel hogy te mit szeretsz, a lényeg hogy ne légy polgár pukkasztó.

2013. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
57%

En momentan fobe lonem magam, ha ez a ketto 2/3-adra jutna.

Amugy nincs bajom a melegekkel, amig nem ilyen ramenosek, mint te. Legalizalnam a fuvet, de kontrolalt keretek kozott, mint Hollandiaban. Tudom milyen az 2 evig ott eltem. Jol mukodo rendszer van es mindenki szivja. Nem rosszabbak, mint egy alkoholista.

De ettol fuggetlenul nem adnam a kezukbe azt az orszagot, amit mar tonkre tettek. A Bajnaitol sem hallok mast, csupan azt, hogy le kell valtaniuk ezt a rezsimet, de sehol sem hallottam meg ilyen tervekrol, amiket irsz, de masrol sem. Egy szoval nem beszelnek arrol, hogy hogyan valositanak meg az orszag fellenditeset.

"Egy nem fideszes"

2013. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj kérdező hogy a te naív fajtád aki hatalomra juttatja az ilyeneket, akik csak kihasználnak titeket.

Ülj át a ló másik felére is, gondold már végig a heterók oldaláról is. Szerinted annak a gyereknek nem fogják szívni a vérét akinek 2 apukája van? Vagy nem fog torz családképpel felnőni? 2 apa sem ér fel egy anyával sem.

Én biztos hogy nem akarok,akarnék gyereket ha ekhte meleg lennék már csak a genetika miatt sem. Ugyan úgy ahogy azok a heterók sem szoktak akiknek valami öröklődő durva betegség van a családban mint a skizofrénia.

Az a baj hogy te csak azért hogy a melegeket felrakják a polcra, elhiszitek az összes marhaságot amivel beetetnek titeket a libsik, és ha még nem is értesz egyet valamelyik döntésükkel, csak azért is támogatni fogod mert hát lojális leszel a pártodhoz. És ez a baj, én nem akarlak titeket bántani, de lássátok be, nem kéne így magatokat kirakni az utcára, meg játszani az elnyomott kisebbséget. Mindenki azt csinál otthon amit akar, de ezt ne vigye ki az utcára, nyilvános helyre. Házasság dolgot még valahogy kilehetne vitelezni, de a gyerekvállalást sehogy semmiképp nem tartom elfogadhatónak, a gyerek ne egy torz képet lásson maga előtt, plána ha valószínűleg heteró lesz, szerencsétlen még csak azonosulni sem tudna a két apjával, csórinak mekkora törés lenne ezt, nem értené hogy most akkor benne van a hiba, vagy most mivan amikor két férfi így viszonyul egymáshoz. Önző a hozzáállás, mert arra nem gondoltok hogy a gyerek fejében mekkora zavar fog keltődni hogy most akkor mi a helyes mi nem, mit szabad mit nem, most akkor a szülei a mások vagy ő, érted? Felőlem azt csinálnak amit akarnak de bizonyos privilégiumokat mint a gyerekvállalás hagyjanak meg a heteróknak mivel a természetben is csak ők tudnak gyereket csinálni.


Egyébként észrevehetnék már hogy ezek a liberális dolgok mind arra vannak hogy egy népet,nemzetet lezüllesszenek és ha már buta primitív, valamilyen függőségben szenved a nép és gyökértelen, családtalan, akkor azt lehet vele csinálni amit csak akarnak.

Azt nem tetted hozzá hogy pl. a svédeknél nem nagyon lehet piálni, nem véletlen, nincs elzüllesztve a nép, nincs az a sok alkesz aki csak a piának él és semmi hasznosat sem csinál. Ugyan ez a drog is.

Vegyétek már észre hogy csak eszköznek használnak titeket arra hogy egymás ellen uszítsanak és megosszanak.

Lássátok be hogy vannak olyan dolgok amiben tartsatok önmegtartóztatást, hiába bátorít titeket egy párt hogy márpedig nektek is lehet, mindig gondoljatok utána hogy milyen érdek vezeti azt az embert aki ezt mondja nektek. Miután szétvan nyomorítva egy nép avval hogy torz családban nő fel a gyerek, majd zavarodottságában vagy öngyilkos lesz vagy egész életére a drogba a piába menekül. Vegyétek már észre hogy direkt arra megy ki az egész hogy tönkre vágják az országot hosszútávon az ilyen dolgokkal, ti meg becsapva ugyan, de hozzájárultok ehhez hogy a saját kis piti dolgaitok meglegyenek.

Én felismertem már milyen érdekek vannak a libsi\baloldal mögött és soha nem is szavaztam rájuk mert látom hogy mire megy a ki a játék és hogy a könnyen uszítható emberek mint a nyugdíjasok,cigányok,melegek egy jó része simán bedől nekik, és önként lép be tudatlanul a nemzetrombolásba ha támogatja őket.


És hogy a kérdésre is válaszoljak ezeket még egyszer Nem,Nem,SOHA !


Üdv egy meleg jobboldali felvilágosult szavazó. (becenevem lehetne Fehérholló)

2013. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!