Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted meddig nem lesz...

Szerinted meddig nem lesz baloldali kormány?

Figyelt kérdés
Szerintem 12 évig biztos esélytelen. sőt, a jobbik folyamatosan erősödik, a fidesz alapból erős, szerintem itt már évtizedekig nem lesz baloldali kormány. szerintetek?

2013. márc. 19. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az előző írja. A Fidesz egy baloldali párt.


Maga Bayer Zsolt is ezzel dicsekedett valamelyik héten az Echo Tv-n lévő műsorában, miszerint a Fidesz szociáldemokrata párt lett gazdaságpolitikai értelemben.

2013. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha olyan sok különbség lenne az "ördög" jobb és bal lába között...
2013. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha összefognak talán jövőre, de erre csekély az esély. Mondjuk addig még jó pár dolog kiderülhet a Fideszről. Ezt nem tudjuk milyen botrányok lesznek hamarosan. Szerintem 2018-ban már reálisabb esély van erre. Természetesen ezek, csak a tiszta választásra vonatkoznak. A Fidesz terve, hogy a nemzetbiztonságra hivatkozva titkosítják a külföldi magyarokat. Tehát, kényünk-kedvük szerint csalhatják el a következő választásokat.
2013. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én már úgy vagyok evvel hogy egy könnyet sem ejtenék ha egy darab libsi\szoci képviselő se lenne hatalmon vagy még csak a közelében sem, úgy tönkre vágták ezt az országot, hogy csodálom hogy még egyik sem lógott a lámpavason.

A fidesz meg annyival jobb csak náluk hogy nem a külföldi tőkésnek árulja ki az országot, hanem a magyarnak.

Remélem a következő választáson a Jobbik már kap legalább egy fontosabb tárcát.

2013. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Javítom magam mert a Jobbik nem fog összeállni a fidesszel szerintem.
2013. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nos, tegüyk tisztába a dolgot jó?? a fidesz egy baloldali párt, remélem tudjátok hogy a fele komcsi volt a másik fele pedig KISZ-titkár?, Én nem vagyok kormány ellenes, de utálom a baloldalt, a jobbik kéne ide és kilépni abbol a khmm... unioból, csak lehúzzák és leminösitik a hazánkat, lelehet pontozni engem Lesz@rom, a jobbik az egyetlen olyan párt ami megmentheti 1000 éves hazánkat a végső pusztulástól!
2013. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az baromira érdekelne, mitől lenne olyan hú de jó, ha kilépünk az únióból, és az exportunk kapásból behal, és biztos lehetsz benne - olyan vámokat raknak ránk, hogy abba belerokkanunk. De tényleg, remek lenne... :)
2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!