Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te szorgalmaznál egy népszavaz...

Te szorgalmaznál egy népszavazást az Eu tagsággal kapcsolatban, természetesen nem kampány tájékoztatással hanem valóssal?

Figyelt kérdés

érdemes végighallgatni


[link]


2013. márc. 20. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

És kitől várod azt a valósat? Hogy döntöd el, hogy valós?

Erősen kétlem, hogy ez megy ott, ahol minden maszlagnak bedőlnek.

2013. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Én támogatnám.


Viszont nem egyedoldalúan kell bemutatni az Eu-t.Be kell mutatni az előnyeit , hátrányait és nem negatív vagy pozitív oldalról , nem kampány céllal , hanem rendesen tájékoztatni az embereket.


És ezután lehetne indítani népszavazást.


Én mindenesetre a kilépésre szavaznék , nem szeretem ezt a gyarmattartást.

2013. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem ,mert a sok agymosott fülkeforradalmár szabadságharcos elszúrná itt a dolgokat.
2013. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Nem ,mert a sok agymosott fülkeforradalmár szabadságharcos elszúrná itt a dolgokat.



Hát igen, a nagy liberális demokrácia érték.

A többség le van ejtve.

Sőt, a többségről ki se derülhessen hogy maga a többség!

2013. márc. 20. 11:33
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Én támogatnám , legalább ki lehetne b@szni az olyan világpolgár , hazátlanokkal ,mint a 3. válaszoló,


És ezek a libsik sem veszélyeztetnék Magyarország szuverenitását onnan nyugatról.


Nem vagyok Fidesz szimpatizáns , bárki is vezesse ezt az országot , bármilyen párt.Külföldi itt ne merjen követelőzni és beleszólni a mi belügyeinkbe.

2013. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"És kitől várod azt a valósat? Hogy döntöd el, hogy valós?

Erősen kétlem, hogy ez megy ott, ahol minden maszlagnak bedőlnek.



Nézd.

Egy választási kampányhoz hasonló bemutatást kell elképzelni, sok sok bemutatással és Tv s vitával.

Pro-kontra érvek és ellenérvek.


Lehet hogy így sem lenne 100% ban hiteles, de több mint a semmi és a biztos menetelés a gyarmati sors konzerválása felé.

2013. márc. 20. 11:36
 7/20 Komplikato ***** válasza:
100%

A 6-ban leírtak miatt esélytelen, itt soha nem volt érdemi vita a tévében vagy bárhol. lett volna, nem ilyen kormányaink lettek volna 23 év alatt. :(


Teljes körű tájékozódás meg igen nehéz, nálunk az emberek előbb elhisznek minden marhaságot, ha EU ellenesek, akkor még azt is, hogy az időjárásról is ők tehetnek, ha meg EU pártiak, akkor meg bármilyen hülye intézkedést képesek pozitívnak látni. Lásd pont mint aktuális kormányokkal.


Ha lehetne teljes körű felvilágosítással szolgálni (ahogy nem lehet) akkor és CSAK akkor támogatnám a népszavazást a témában. Én jelenleg igennel szavaznék, egyenlőre nem szeretnék ÚJRA orosz gyarmatokon lakni.

2013. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6

Ugyan már hol élsz te? Amikor az emberek itt legutóbb választottak visszahozták azt a kormányzásra alkalmatlan tolvaj bandát akit már egyszer leszavaztunk, ráadásul 2/3-os többséggel. Tök mindegy mit látnak a tv-ben ha vittyórka azt mondja hogy az alattvalók szavazzanak nemmel akkor azzal szavaznak. Az eszükbe sem jut hogy az elmúlt 9 évben kb minden centiméter út, és minden felújítás uniós pénzből ment. Vagy az hogy az unió nélkül fél nap alatt csődbe megyünk.

2013. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Az eszükbe sem jut hogy az elmúlt 9 évben kb minden centiméter út, és minden felújítás uniós pénzből ment. Vagy az hogy az unió nélkül fél nap alatt csődbe megyünk.



Erre inkább nem is reagálok, mert nem tudom hogy te tényleg ennyire tájékozatlan vagy, vagy csak provokálsz.

Pontosan te vagy aki semmit nem értesz az egészből, akit úgy befolyásolnak ahogy csak akarnak. Miért? Mert mindent elhiszel, semminek nem tekintesz a háta mögé, nem vizsgálódsz csak benyeled amit mondanak.

2013. márc. 20. 11:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem mert egy kilépés az eubol azal járna hogy amultik kirugnának mindenkit és menének ázsiába hamár nem eus országba vanak. Akor meg jaelenlegi tőbszőrőse lene munka nélkuli . A kormánynak nem kéne semijen normának megfelni ha meg van kétharmad azt csinálhatna amit akar szó szerint Egy ijen kampány indulat kampány lene a szovjetek felemlegetésével. Sok demagók átgondolatlan igéret . Sajnos az emberek nagy része nem képes a globális fojamatokat meg érteni . És a liberalizmust sokan őszekeverik a gazdaságal pedig nem ugyan az pl erőseb állami beleszólást épiteni a valalatokba egyeseket álamositani az baloldali . De mondjuk komonisták nem volta liberálisok . Jó persze a meleg felvonulás az már tulzásd de mondju külőn órát száni erkőlcs tanra az károsab mert elveszi az órát nyelvtől vagy Fizikátol amit használni is tudnának. Persze aki lelőné a sok buuz _zit és a buzziiság elkerülést várja az erkőlcstantol ezért akarja az se valami erkőlcsős hogy simán rendezne egy tőmeg gyilkoságot.
2013. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!