Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet látni antiszemitákat...

Hol lehet látni antiszemitákat Magyarországon és magyar gárdát, egyenruhás megfélemlítőket masírozni?

Figyelt kérdés

Egyfolytában azt hallom, hogy Magyarországon terjed az antiszemitizmus. Tegnap e miatt nem szurkolhattak a magyarok a focimeccsen. Én mégis életemben egyetlen antiszemitát sem láttam még, és nem láttam semmilyen gárdát masírozni.

Mit ajánlotok, hol lehetne őket megnézni? Kíváncsi vagyok már kik miatt esett nekünk a fél világ. Hogyhogy én soha nem hallottam ilyen megnyilvánulásokat, barátaimmal örülünk az új wizz air járatnak Tel-avivba, tervezünk is egy körutat. Vannak zsidó származású ismerőseim, ők sem tapasztaltak ilyesmit.

Egy vidéki megyekszékhelyen élek Nyugat-Magyarországon. Szóval hol lehet látni, találkozni ezekkel a hírhedt antiszemitákkal? Mert kezdenek olyanok lenni mint az ufók, amikről minden film szól, mindenki beszél róluk, mindenki mondja is hogy vannak, mégis személy szerint senki sem látta még őket.



2013. márc. 23. 15:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%

A magyar gárda nem foglalkozik az antiszemitizmussal és a zsidókkal.


Ne keverd ide őket.


A gárda dolga a magyar emberek segítése és védelme.Például a nagy hóeséskor a múlt héten , a gárdisták segítettek a rendőröknek kimenteni a bajbajutott autósokat.

Meg , segítettek a vörös iszapnál önkéntesként.


Vonulni csak ott vonulnak ahova hívják őket , általában falukba hívják őket , mert a cigányok miatt elszabadult a pokol a faluban.


Zsidókat meg hogy lehetne megfélemlíteni? Rá van írva a fejükre hogy "zsidó vagyok"?

2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%

Egyenruhás megfélemlítőknek nevezik a gárdát, de ez hazugság.

A média és a politikusok aggatták rájuk, de kérdezd meg azokat inkább, akikért alakult a szervezet, az emberektől, ők csupa jót mondanak róluk, és ez itt a lényeg.

2013. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%

Az antiszemiták NEM az utcán masíroznak, hanem a neten dumálnak. Nézd pl. a Kurucz-infót, az mást sem csinál.

Amióta betiltották a Gárdát, csak néhány Jobbikos rendezvényen bohóckodnak. Nem más, mint rasszista, unatkozó bohócok gyülekezete.

2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%

3. A cigányokat utálni nem rasszizmus hanem tapasztalat.


És ki védi meg a magyar embereket?


Talán te?Vagy ez a kis meggymagozó semmit érő rendőrség?


Az önvédelemhez meg nincs joguk a polgároknak , Magyarországon.

2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
29%

"Az antiszemiták NEM az utcán masíroznak, hanem a neten dumálnak. Nézd pl. a Kurucz-infót, az mást sem csinál.

Amióta betiltották a Gárdát, csak néhány Jobbikos rendezvényen bohóckodnak. Nem más, mint rasszista, unatkozó bohócok gyülekezete.



Na akkor tisztázzuk hülyerépa!

Most bohócok vagy trapisták?

2013. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, te gondolom strucc vagy és a homokba dugod a fejed. Van ember, aki nem látta még sokszor, hogy mit műveltek a "magyar" szurkolók az Izrael elleni meccsen? Van ember, aki nem hallott antiszemita megjegyzéseket parlamenti közvetítésekben, nem tud meggyalázott szobrokról, kidöntögetett sírokról, stb. Szóval, honnan is vagy, marslakó?
2013. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
51%

Tessék, nézegesd őket. Egy futballmeccset sem képesek zsidózás nélkül végignézni...


[link]

2013. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%

Na, kedves kérdező, hogy tetszik? Küldök még pár videót, hogy lásd a szutykos valóságot:


A "magyar" sziget, ahol nyugodtan vásárolhatsz náci jelképeket, irodalmat, és könnyes szemmel "zighájlozhatsz" országunk megszállóinak és magyarok százezreit halomra gyilkolóknak emlékére:


[link]


Vagy itt egy másik, ahol békésen sörözgető magyar "hazafiak" cigányoznak, zsidóznak egy jót, csak úgy egészségük megóvása érdekében:


http://www.youtube.com/watch?v=1x6SooVNyS8

2013. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
Úgyhogy kérdező, csodálkozás helyett gyere ki a szatyorból, ahol eddig éltél, és nyisd ki jobban a szemedet.
2013. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk multkor a neonácik (jobbikosok) lefestették a játszótéri eszközöket, felásták a homokozót és felszedték a szemetet. Úgy megfélemültem, hogy azóta se merek kimenni az utcára.
2013. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!