Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az hogy bizonyos...

Hogy van az hogy bizonyos emberek ismét többletjogokat akarnak maguknak egyenlőbbek akarnak lenni? Csak a sirályban lehet jó macesz gombóc?

Figyelt kérdés

"A Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége (Mazsihisz) szombaton nyílt levelet intézett a főpolgármesterhez. Feldmájer Péter elnök és Zoltai Gusztáv ügyvezető igazgató azt kéri Tarlós Istvántól, hogy "Magyarország Alaptörvényének szellemében" függessze fel a Sirály Klub bezárásának végrehajtását a zsidóság egyik legfontosabb ünnepe, a pészach végéig, azaz április 3-áig."


[link]


Mi a baj a hellyel?


"Még pikánsabb történet volt, amikor tavaly májusban a VI. kerületi önkormányzat által küldött ellenőrök kávét rendeltek, de számlát nem kaptak mellé, vagyis engedély nélküli kereskedelmi tevékenységet folytattak a helyszínen. A hely üzemeltetője szerint azért nem adhattak számlát, mert aláírt szerződések hiányában nem volt engedélyük kereskedelmi tevékenységre, így "támogatási rendszerben" működtek (a szerződések a tavalyi jogszabályi változások következtében csúsztak)."


[link]



Akkor most hogy van ez?


2013. márc. 24. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Mindjárt jön valami agyhalott, és megmondja neked hogy akkora antiszemita vagy ,hogy beszakadna alattad a zsinagóga ha belépnél.


A törvény az törvény , nincs mellé beszéd.Valakit meg húsvétkor lakoltatnak ki.

Senkit nem érdekel kinek milyen ünnepe van.A törvény az törvény.

Nem lehetnek többlet jogai semmilyen vallási , etnikai csoportnak.

2013. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"A zsidókot leköll írtani.



Ezzel nagyon nem értek egyet!

De!!

Ilyen esetekbe keményen a tudtukra kell adni hogy nincsenek speciális jogaik hazánkban, se többek se kevesebbek.

2013. márc. 24. 12:17
 3/10 tetro ***** válasza:
41%
A törvény az törvény, pontosan. Szívesen megnézném, hogy melyik jogszabály alapján lehet egy szervezetet 12 órával az első értesítés után biztonsági emberekkel kirakatni.
2013. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

"Szívesen megnézném, hogy melyik jogszabály alapján lehet egy szervezetet 12 órával az első értesítés után biztonsági emberekkel kirakatni."


A magyar szervezeteket már félóra után ki lehet.

2013. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetro ***** válasza:
45%
szerintem semmilyen szervezetet nem lehet kitenni. és nem is hallottam róla mostanában, hogy bárkit így tettek volna ki. ahogy végül a Sirályból se tettek ki senkit. azért az elég beteg lenne ha így működne a világ. a főbérlőd este küld egy levelet, hogy reggelre hagyd el az albérletet, aztán reggel megjelennek a kidobói. szerintem a mai magyar jogszabályok alapján a főbérlőd ilyen esetben hipphopp az őrszobán találná magát.
2013. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"tetro válasza:


A törvény az törvény, pontosan. Szívesen megnézném, hogy melyik jogszabály alapján lehet egy szervezetet 12 órával az első értesítés után biztonsági emberekkel kirakatni.



Nézd, én elhiszem hogy nagy zsidóbarát vagy és ez nem is tartozik a kérdés eldöntésébe a számomra érdekesnek.


Viszont, jó lenne ha tudatosulna benned!!


Egy működési engedéllyel nem rendelkező létesítménynek nem is szabadna nyitva lenni. Az az ha úgy nézem hogy embereket szolgálnak ki, rendezvényt szerveznek ennek ellenében, akkor a törvény szerint csak újabb büntetéseket érdemelnek.

2013. márc. 24. 12:34
 7/10 tetro ***** válasza:
45%

Itt egyedül ti zsidóztok, én jogszabályokról beszélek.

A Sirály január óta nem működött vendéglátóhelyként. Én nem láttam a szerződésüket, gondolom te sem, de ha jogtalanul voltak ott, akkor mit mondott fel az önkormányzat azonnali hatállyal?

Én speciel azt sem tudtam, hogy zsidó szervezet van benne. De az nagyon furcsa, hogy számodra ha az önkormányzat zsidó szervezet ellen lép fel az legitimálja a jogtalan lépéseket is.

Gondolom rendben volna az is, ha ma délután a főbérlőd megjelenne nálad 4-5 kidobóval, hogy el lehet húzni, ugye? :)

2013. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Gondolom rendben volna az is, ha ma délután a főbérlőd megjelenne nálad 4-5 kidobóval, hogy el lehet húzni, ugye? :)



Igen ha már hónapok óta nem fizetek és van rá joglapja.

Kb ez történt a sirállyal kapcsolatban is.

Nincs ebben semmi különös, sőt az a furcsa hogy te nem akarod megérteni.

2013. márc. 24. 13:00
 9/10 tetro ***** válasza:
53%

Nem tudom te hol láttál ilyen nyilatkozatokat, honnan tudod hogy hónapok óta nem fizettek?

De ez egyébként sem így működik, csak úgy látszik te ezt nem akarod megérteni. Érvényes bírósági döntés nélkül nem lehet így kirakni senkit. Téged sem.

2013. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan gáz! Én pl. cigány létemre utálom a cigányokat, mert mindig azzal jönnek, hogy "azért, mert én cigány vagyok?", meg azzal, hogy nekik jogaik vannak (persze kötelességük nincs). Egy csomó ismerősöm - cigányok - vannak, akik úgyanúgy emiatt utálják a saját fajtájukat. Maximálisan csak sajnálni tudom a hasonló helyzetben lévő zsidó honfitársakat. Közülük is biztos vagyok benne, hogy van egy csomó, aki elítéli a többi agyhalott zsidót, akik bemániázták maguknak, hogy Isten kiválasztott népe, és ezért nekik többletjogok járnak. Az ilyen hülye népek hülyeségeit mindig az szívja meg, aki ugyanabba a népcsoportba tartozik, és nem ért velük egyet.
2013. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!