Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kádárról e...

Mi a véleményetek Kádárról e két video alapján? Egy kilátástalan fiatal magyar! 27/F

Figyelt kérdés

4.47-5.34-ig tart

[link]


[link]


Mindig megkönnyezem ezeket a videókat,hogy SZ@R korszakba születtem!!! :((((((


2013. márc. 25. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...Én a korosztáylod vagyok 30 nő éves.Nekem sincs kilátásom se lakásra se családra,otthon lakom(amióta szakítotam a párommal,mert egyedül ennyiből nem tudok fenntartani egy albit)Anyámmal merthát 90ezres fizuból hová menjek Budapesten?Pedig van diplomám és nem büfészakos,de örülök,hogy van a szakmámban melóm.

Apám 56 éves 5 éve leépítették nem kell sehová,mert már vén f@sz,mit akar.Csak feketén tud melózni,most épp lovászkodik főiskolai diplomával...

Anyám tanár a fizetését gondolom nem kell részletezni...

Amikor ők voltak ennnyi idősek mint mi,nem itt tartottak,én gyerekről,saját lakásról álmodni se merek pedig már itt lenne az ideje.

Igaz nem lehetett BMW-t Gucci cipőt kapni,meg Balin nyaralni,de sokra megyek vele,hogy most lehet,ha nincs rá pénzem.De legalább nem kellet rettegni,hogy mikor lesz az ember hajléktalan.

2013. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

nem néztem a videót, de jópár évet éltem abban a korban ...


igaz, nem lehetett csak három évente külföldre utazni és - ha jól emlékszem - 50 hivatalosan kiváltott márkával (már kissé feledésbe merültek bennem ezek, de valószínűleg jól írtam ... bár a kishatár átlépővel mi a tengerpartig mentünk)


igaz, nem tudtunk nyugati autócsodákat venni, és a keletiekre is éveket kellett várni, de akinek kellett kivárta


igaz, nem lehetett minden szarért az utcára vonulni, és március 15-ét többen a fogdában töltöttük, de fiatalok voltunk, és belefért


de nem kellett a cigányoktól félve közlekedni a sötét utcán, vagy magam mögé nézni szórakozóhelyen


de abból a kevés bérből amit kaptunk futotta kajára, lakásvásárlásra-építésre


de ingyenes volt az oktatás


igaz, létezett a KMK (közveszélyes munkakerülés), viszont mindenkinek volt munkahelye


igaz, apámat még a hatvanas években is többször beidézték a rendőrségre és egy kihallgató helyiségben ült egész nap meztelenül úgy, hogy soha semmit nem követett el (mindezt halála után tudtam meg anyámtól)


gazdaságilag vizsgálva a szocializmust tudjuk milyen adóssága keletkezett az államnak abból, hogy gazdasági biztonságban tartotta a családokat ... azonban ez nem ért fel a mai államadóssággal, amikor is nincsenek biztonságban a családok


azt hiszem, én akkor jobban éreztem magam, mint most, és úgy gondoltam a gyermekeimnek is biztos jövője lesz, nem úgy, mint most

2013. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hadd kérjek meg mindenkit nézze meg a videokat,hiszen ezért linkeltem,mint kuriózumokat
2013. márc. 25. 14:07
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

nos, én most meg akartam nézni

- az elsőre ez a chrome válasza: Accessing this content was administratively prohibited. Incident logged, security department informed.


- a másodiknál is csak az ATV oldala jön be video nélkül, mert rövid neki a link

2013. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2013. márc. 25. 14:15
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi,most remélem jó...ha nem írjátok meg


ebben az esetben


MTV legelső link: [link]



ATV,szintén legelső: [link]

2013. márc. 25. 14:17
 7/20 A kérdező kommentje:

4.47-5.34:

[link]


és:

[link]

2013. márc. 25. 14:19
 8/20 anonim ***** válasza:

most csak annyi időm van, hogy megnéztem azt a pár másodpercet amit írtál a linkhez ... nem találok benn kifogásolni valót


valószínűleg a gépemben van a hiba, mert az ATV linkre bárhogyan megyek most már jön a fenti írott bevezető szöveg, viszont nincs video :)

2013. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

innen sem jó?


[link]

2013. márc. 25. 14:34
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

innen sem, pedig AZV-s videókkal nem szokott gondom lenni


mennem kell

2013. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!