Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a különböző...

Mi a véleményetek a különböző szélsőséges hírportálokról, mint a kuruc, vagy az amerikai népszava? Miért kellene betiltani egy demokráciában? Nincs szólásszabadság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tudatlanok és buták szólnak hozzá a cikkekhez. Ebben nincs is baj, de szándékosan vannak benne hazugságok. A legtöbb cikk ki van forgatva. Habár az átlag ember erre nem ad, így nem sok vizet zavarnak.
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam nézegetni mind a kettőt , meg egyéb portálokat is és valahogy ezekből kihámozom az igazságot.


A kuruc csak azért jó mert sok olyan cikk megjelenik rajta ahol máshol nem , még a barikádon sem.

2013. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha lene eszük az embereknek nem lene gond viszont mindent be vesznek amit irnak most. Szerintem a betiltást azt átkéne gondoolni mert a problémát nem szüntetné meg lene más név és egy ugyan ojan szájt . És a szólás szabadság és ősze esküvés elméletek tényként be álitása az más hamisan se tanúskohadsz csak mert szólás szabadságvan . vagy nem jelentheti begy tv csatorna hogy kikel üriteni pestet mer valmi veszéjes anyagot találtak alata csak ugy a nézetség miat.
2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom a betiltását egyiknek sem, de való igaz, hogy sokszor valótlan dolgok hangzanak és sokan kivétel nélkül mindent elhisznek amit ott olvasnak.
2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Te az általános iskola elvégzését fontolgasd.

2013. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok semminek a betiltásának a híve, liberális demokratának vallom magam, így nem tudnám nyugodt szívvel ezt követelni. Szerintem az uszító és gyűlöletkeltő cikkek miatt figyelmeztetni kéne ezen oldalakat, pluszban természetesen módosítaniuk kéne a kérdéses cikket, esetleg eltávolítani. A betiltás pedig jöhetne x darab figyelmeztetés után, de akkor sem örökre. Megjegyzem, szoktam a kurucinfót követni, és bár az ott leírtak nagyon távol állnak tőlem és a stíluson is lenne mit csiszolni, de ahogy én látom igazán komoly uszítás és gyűlöletkeltés nem folyik ott.
2013. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Különbség van aközött, hogy nincs szólásszabadság (tehát alapjog elvonása), és aközött, hogy van, csak mások jogai (emberi méltóság) érdekében korlátozzuk. (alapjog korlátozása.)


Egyébként szerintem sem kéne ezeket betiltani, de ha be lennének tiltva, akkor sem mondhatnák ép ésszel, hogy nincs szólásszabadság, ez egy szép retorikai fogás, az ellenfél álláspontjának kisarkítása, de nem igaz.

2013. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is baj, hogy működik. Legalább összegyűjti a szemetet:-) A rendőrség biztos kihasználja ezt a lehetőséget. Másrészt akik ide írnak legalább azt hiszik, ezzel lesz bármi változás is.
2013. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább az ATV-t kellene betiltani.
2013. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell itt semmit betiltani. Aki értelmes tudja mit kell elolvasni és mit kell elhinni. Aki meg buta az ezeknek hisz, a többi meg nevet rajta, hogy milyen könnyen meg lehet őket vezetni.
2013. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!