Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tárki szerint évtizedes...

A Tárki szerint évtizedes mélypontra esett az MSZP támogatottsága. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Talán az is közrejátszhatott az esésben, hogy a magyargyűlölő román Pontával haverkodtak a múltkor? Vagy a rezsicsökkentés ellenzése? Vagy csak úgy, kiábrándultak belőlük?
2013. márc. 27. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Végleg eltűnhetnének ezek a bűnözők.


Viszont én annyira nem hiszek ezeknek a körvélemény kutatásnak ,hisz sokan nem merik megmondani hogy MSZP vagy Jobbik pártiak.

2013. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hála istennek. Az emberek rájöttek, hogy Horn meg a többi kommunista, hogy herdálta el az állam vagyonát 1994-ben. 40 évi kommunista elnyomás után az az érdekes, hogy még egyáltalán van támogatójuk. Meg persze kihal az a korosztály aki hisz a kommunizmusba (akik jó pénzt kaptak a kommunizmusba a hitelekből).
2013. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Még egy ilyen acsarkodó, hataloméhes párt mint az MSZP nem létezik! Én is csak azt tudom mondani, hogy hála istennek, reméljük tovább zuhannak :)
2013. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Én szomorú vagyok.
2013. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

""A Tárki szerint évtizedes mélypontra esett az MSZP támogatottsága.""


Na végre egy igazán jó hír!


Remélem - nagyon remélem, hogy még tovább esik a támogatottságuk,. Nagyon jó lenne ha a parlamentbe sem jutnának be.

2013. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg a baloldal hatalmi átrendeződéséről van szó. Az Együtt 2014 sokkal hitelesebb párt, és nem ilyen Szanyi-félékkel van tele, szóval olyan emberekkel, akik mondanak, nem csak beszélnek.


Ez jó, mert egy választási összefogás esetén jobb tárgyalási pozíciója lesz az Együtt 2014-nek.

2013. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ha most lennének a választások, Te kire szavaznál: [link] Nem reprezentatív és nem hivatalos felmérés, de mégis érdekes lehet.
2013. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dick Esmen ***** válasza:
91%
Szerintem a szavazóik átmennek az Együtt2014-hez.
2013. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Joe Makepeace ***** válasza:
58%

"Még egy ilyen hataloméhes párt mint az MSZP"


Ezen behugyoztam!


Szegény Viktorék, olyan szerények, és hát ha már egyszer volt olyan szíves a számukra szent magyar nép adni 2/3-adot,

akkor igyekszenek megszolgálni a bizalmat, és minden erejükkel azon vannak hogy szebbé és jobbá tegyék hazánkat, eszükbe sem jut visszaélni a hatalommal, és alázattal viseltetnek a nép iránt, átgondoltan és bölcsen politizálni azonban nem könnyű, úgyhogy néha követnek el hibát, pedig úgy igyekeznek! És hát ugye azonkívül hogy véletlenül épp Fideszes a köztársasági elnök, és a budapesti főpolgármester, valamint a jegybank elnöke a Matolcsy is, és hogy csak azokat a rádiófrekvenciákat lehet hallgatni amiket ők engednek az is csak azért van mert nem akarták hogy a szeretett nép fölösleges csatornákért kelljen fizessen, ezért kiválogatták az állampolgárok helyett hogy mit hallgathatnak a rádióban is! Meg dicső harcba indult a Viktor egyes-egyedül azzal a csúnya rossz Eu-val is aki nem nézi jó szemmel tapsikolva hogy ő rezsit csökkent, igaz hogy senkinek nem lett olcsóbb, mert ami elment a réven, az visszajött a vámon, na de a szándék megvan, és hát ő nem kioktatni akarja az Eu-t csak értékes tanácsaival hozzájárulni annak a működéséhez! A köztársaságot sem hatalomvágyból kellett megszüntetni ám, csak azok a csúnya kommunisták mindig elméleteket gyártanak!

Még azzal is gondja van egyeseknek hogy királlyá koronázzák őt, pedig jó néhányan szívesen megtennék!

Listákat meghát csinálni kell az emberekről! Például hogy a Demszkyvel ki volt jóban és ki nem! Ez most sokat lendíthet az ország helyzetén! Magánnyugdíjpénztár meg minek? Túl sok adminisztrációval jár! Erre költsön a nép! Hát akkor már inkább a Fradi-stadionra, mert annak hasznát vesszük! Főleg ha épp nem foci megy rajta!

Az Mszp három különböző kormányfőjelölttel tudod, három különböző korszakban szavazást nyerni, nem is akármennyivel! De hát egy olyan tehetség mint OV a Fideszben! Szóval pótolhatatlan, ő nem hatalomvágyó, csak annyira jó hogy úgysem felelne meg senki aki a helyére tudna lépni, ezért fontos hogy eszébe se jusson másnak...

2013. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen kutatásokban. Legutóbb a jobbiknak még azt se jósolták hogy bejut a parlamentbe, ehhez képest 10% körül volt, ha jól emlékszek.
2013. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!