Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az MSZP-nek a következő...

Ha az MSZP-nek a következő választáson 20%-nál nagyobb lesz a támogatottsága, akkor el fogom hagyni az országot. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mert ennyi sok hülyemagyarral nem szeretnék egy országban élni. Ha ők azt szeretnék, hogy mindenüket elvegyék, megnyomorítsák őket, akkor szavazzanak rájuk. Én nem azt szeretném, és ezért el fogok innen menni ebből az ostoba hülye országból. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért szavaznak még mindig rájuk. De az én életemet nem fogják tönkretenni...
2011. jún. 16. 16:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
pakolhatsz. csá!
2011. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Nagy szükségük lesz rád nyugaton- Tárt karokkal várnak.
2011. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Mért kell ennyi "elhagyomazországot" kérdést feltenni? Pakoljatok már össze és menjetek mindannyian! Lehetőleg még a nyelvet is felejtsétek el, és ne irkáljatok magyar honlapokra!
2011. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, ha jól tudom gépészmérnökből egész Európában hiány van. Én tanultam/tanulok, nem úgy mint te. Rád elhiszem, hogy nincs szükség...
2011. jún. 16. 17:00
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

2x20% is fog szerezni,az mszp mélyen be van ágyazódva a magyar társadalomba,a magyar embereknek a többsége baloldali érzelmű.

Az első és az elmúlt választást leszámítva az mszp-t nem lehetett megverni listán.

2014-ben megint jó esélyül lesz a nyerésre,mert a Fidesz csak a Felső középosztályt támogatja,a szegényektől meg mindent elvesz.

A szociális kiadásokat drasztikusan visszavágják,a munkanélkülieket munkatáborokba terelik ahol rabszolga bérért kell majd dolgozniuk,a rokkantnyugdíjat megszüntetik,a nagyon súlyos beteg emberek is csak segélyből élhetnek 2012 után.

Ez a Horty rendszer szociálpolitikája,cselédsorba taszítja a szegény embereket a Fidesz.

Na ezek után szerinted normális ember fog a Fidesz-re szavazni?

2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%

Arisztotelésznek volt egy hibás felfogása. A demokráciát és az oligarchiát szembeállította egymással.

Pedig ugyanaz a kettő, mivel az oligarchia azt jelenti, hogy egy szűk, befolyásos csoport uralkodik a társadalom fölött. Namármost, ha logikusan gondolkodunk, akkor ennek a csoportnak érdeke, hogy az alárendeltjei minél megvezethetőbbek, butábbak és irányíthatóak legyenek, ezért kitalálja a demokráciát (Arisztotelésznél a csőcselék uralma), ami lényegében elrejti a nép szeme elől a háttérben folyó eseményeket és hamis szabadságérzettel ruházza fel őket, így mivel szabadnak tudják be a saját létüket, nem lesz uralmi csoport, ami ellen lázadjanak. Ráadásul mivel az oligarchia érdeke, hogy az emberek minél primitívebbek legyenek, ezért egyre jobban csőcselékké akarja őket lealacsonyítani, így végülis a demokráciát az oligarchia hozza létre és nem ellentétes fogalmak.


Mindent összegezve nálunk is ez van. Csőcselék lett a népből, mert ez volt az oligarchia érdeke, azt akarta, hogy megvezethetőek legyenek. Az általad felhozott MSZP-s példa jól bizonyítja és én is azt mondom, hogy igen, meglesz az MSZP-nek, vagy a Demokratikus Akármi Pártnak a 20%-a.

2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Felőlem akár ma este indulhatsz is.
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező: ha az a Jobbik nyerne, amelyik iráni ávósokat akar behívni Magyarországra, és amelyiknek a tv csatornáján Hitlert éltetik, akkor vajon maradnál?
2011. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ha nem derül ki, hogy a Jobbik az MSZP fiókszervezete (Csurka mondta, de nem nagyon hiszem, hogy így lenne), akkor természetesen maradnék.

Azt pedig nem hiszem el, hogy iráni ávosokat hozna Magyarországra a Jobbik, és Hitlert éltetné a tv-ben. Szerintem igazából a Jobbik képviselné az emberek érdekeit (a cigányok érdekeit is, mert munkát adna nekik), és jól mondta Vona Gábor, hogy az ország lakosságának 2/3-a Jobbikos, csak még nem tudnak erről. Sőt, szerintem az emberek 90%-a Jobbikos, a maradék 10% meg csak fél az elszámoltatástól, vagy a pszichiátrián kezelik...

2011. jún. 16. 17:53
 10/33 Dick Esmen ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy csá.



Új múltat,Új jövőt.

2011. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!