Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Több helyen halottam, ezt a...

Több helyen halottam, ezt a fura hírt, hogy "Orbán Viktor megevett egy kutyát". Ennek most van valami valóságalapja, vagy ha vicc, akkor mit kell érteni alatta? Gy

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

én csak ezt találtam. ezek csak a tezsvírek, akik éhesek voltak.. :D

2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
orbánt cigánynak tartják, a cigányok pedig kutyát esznek..ez egy poén volt az állítólagos származására
2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem tudom ez mennyire poén, én egy ilyet láttam:

[link]

Fura.

2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez az indexes ezmii?!

Én már ezt se értettem: [link]

Azt halottam, hogy ilyen jobbikos akció... ez összevág a cigányossal is

2013. márc. 28. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem egy kutyát evett meg hanem sokat. Persze egyszerre mindig csak egyet süt.
2013. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha utáltok egy politikust, kössetek bele az intézkedéseibe de könyörgöm ilyen marhasággal magadat minősíted. Kétlem, hogy Orbán kutyákat enne, lehet volt olyan cigány aki azt eszik de egyáltalán nem jellemző.(inkább be a sitteszságba és mehet a folyóba)
2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A cigányok soha nem ettek kutyát! Ürgét, vagy sündisznót igen.

Kutyát a kínaiak esznek. Szerintem ez a poénkodó Orbán Kína- imádatára akart utalni. Bár elég gyönge poén.

2013. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Érdekesnek tartom a hírt.

Egyrészről 2009-ben egy magán-indítvány keretében valaki népszavazást próbált kezdeményezni az Országos Választási Bizottságnál, amit a szervezet elutasított.


[link]


Persze a sok magyar közül, miért pont - az akkor épp rendszerbomlasztó tetteivel szavazókat gyűjtő - Orbán Viktor lett volna ez. Talán sosem derül ki.

Már csak azért sem, mert (talán bosszúból?) de rögtön a 2010-es Fidesz győzelem után az egész szervezet vezetőségét lecserélték.


Azonban 2011-ben szigorítottak az 1998. évi XXVIII. - állatvédelemről szóló - törvényen, így véglegesen kimondva, hogy ez bűncselekmény lenne. Azonban előtte - habár már akkor sem teljesen legálisan - előfordulhatott ilyen eset, a Miniszterelnök úr tudta nélkül.


[link]


...azonban, ha az megeshet, hogy a Németországban és az egész EU-ban dagadó lóhús-botrány előtt az ottani vezetőség tudtán kívül lóhúst fogyasztott, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy "Orbán Viktor megevett egy kutyát."


s.lajos

2013. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg ettem már lovat. Nem nagy szám.
2013. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ócska balliberális poén. Nak szánt mocskolódás, avagy nácizz zsid0zz cigányozz buz1zz n1ggerezz HA POLITIKAI ELLENFELED nemzeti érzelmű, zs1dó vagy cigány származású, lmbt, vagy afrikai származású.


Liberális = kommunista náci.

2013. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!