Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz 2014-ben a Fideszre?...

Ki szavaz 2014-ben a Fideszre? Ki az aki szimpatizál velük és ki nem?

Figyelt kérdés

Nekem, közalkalmazottként növekedett a bruttóm a nettóm meg csökkent, a gazdagok ismét jól jártak.

Valszeg van egy réteg aki nettó 200000 ezer körül visz haza ők biztos rájuk szavaznak majd.


2013. márc. 30. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

milyen gazdagokról beszélsz? ebben az országban vannak nagyon gazdag emberek, akiket ha megadóztatunk akkor mennek ciprusra... lásd volt jegybank elnök!

Ha mindenki egyformán adózik, akkor meg sajnáljuk, hogy neki magasabb a fizetése! Családos emberek jól jártak. Ez biztos és ezt támogatom!

Nem a munkát kell adóztatni, hanem a fogyasztást! Ne azt büntessük, aki dolgozik, hanem akkor fizessünk többet, ha valamire elköltjük a bérünket. Ha veszünk egy sport kocsit, akkor fizessünk többet, de ha vesszük a fáradságot és otthon megtermeljük a termékeket, akkor maradjon több pénz a zsebünkben...

2013. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Az adóztatást be kell tiltani!
2013. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Én a Fideszre szavazok, de nem a bérem miatt. Egyszerűen azért, mert a végsőkig kifosztott nemzet érdekében felemelték a hangjukat.

Nézzünk körül Európában, a különböző kormányok, hogyan hajtják végre az EU és az IMF diktátumait a polgárjaik kárára. Ezt a Fidesz nem volt hajlandó megtenni, ezért lett rosszfiú Orbán Európában, és ezért kívánnak újra egy végrehajtót az ország élére ültetni, legyen az Bajnai vagy bárki, csak szolgalelkűen végrehajtsa az utasításokat, amiért jár majd neki a megfelelő jutalom, nem a néptől, tőlük, mint Simor Andrásnak, akinek megadják az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD) elnökelyettesi pozícióját busás fizetéssel. [link]

Nekik nem számít a szavazók bizalma, a siker záloga a maximálisan kifosztott ország, mert a következő kormány garantáltan bukni fog, minden igyekezete ellenére, így a hatalom visszahullik az ölükbe.

Pont azt mutathatjuk meg 2014-ben, hogy nem jó ez a taktika, nem lehet az ország tönkretételével megnyerni a következő választást, mert van más alternatíva.


Közalkalmazottként pedig jár a kompenzáció. Elvileg nem kaphatnál kézbe kevesebb pénzt. Én is közelkalmazott vagyok. Emelkedett is időközben a bérem, de még most is a 2010-es adózási szabályoknak megfelelően kompnzálják, szerepel a bérpapíromon havonta 5000 Ft kompenzáció.

2013. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha Neked közalkalmazottként csökkent a béred, próbáld ki a versenyszférát. Én tavaly nyáron, mivel akkor fejeztem be egy középfokú gazdasági OKJ-t, gyakorlatszerzés céljából pályáztam a NAV-hoz, csak hát a nettó 75 ezer forintos fizetés nem vonzott különösebben. Az állás nem jött össze, viszont összejött a versenyszférában, egy multinál állás, ami havi nettó 160 ezret fizet.


Így lettem azok szemében, akik csak sírni tudnak, hogy kevés a fizetésük, rossz a munkájuk a gazdag, mert idén először jól jöttem ki az adóváltozásokból és 2 ezer forinttal emelkedett a fizetésem.


Persze a versenyszférában nemigen vannak kényelmes, nyugdíjig betölthető állások, ott le kell tenni valamit az asztalra, nem elég a "gazdagokra" mutogatni.

2013. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Én nem fogok rájuk szavazni. Olyan pártra hülye lennék, aki eddig szinte csak rosszat tett nekem. Nekem keresztapám szimpatizál velük, kb havi 80-at keres és nem panaszkodik... Sok lépésüknél szidja őket, de úgy gondolja ez a legkisebb rossz.
2013. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki olyan pártra szavaz amelyik évente kivesz a zsebedből 100000 Forintot és ebből nagylelkűen visszatesz a zsebedbe 5000 Forintot. Erre mondta Matolcsi hogy ez egy tündérmese, van benne mesei elem az biztos, adtam is meg nem is kaptál is meg nem is :) Aki ezt a nem túl bonyolult összefüggést nemtudja átlátni az megérdemli a sorsát.
2013. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"van egy réteg aki nettó 200000 ezer körül visz haza ők biztos rájuk szavaznak majd"


Hidd el, az a réteg még biztosan nem.

2013. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De igen a közigazgatás felső vezetői biztosan rá szavaznak majd.
2013. márc. 30. 15:14
 9/15 kovács kody válasza:
100%

hát az nagyon sík hülye aki a Fideszre szavaz!

hát annak tényleg szívből kívánom, hogy haljon éhen!

az meg a másik, hogy a múltkori fiatalok akik a Fidesz székháza előtt tüntettek az alkotmány meghágása végett, csak gratulálni tudok nekik, mert nem hagyták magukat le kenyerezni a Fidesznek! a Fidesz szóvivő elnök asszonya némi kókadt Nápolyaival meg szikkadt vanilliáskarikájaival kínálta a magyar diáksereget csak, hogy nem hagyták magukat le kenyerezni közben meg mikor riportot adott a szóvívő asszony láttátok vna rajta, azt a somolygó rafinált mosolyt!hát kereken és magyarúl aki a fideszre szavaz az megérdemli%!!!!!!!!!!

2013. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

birom ezeket a politikai vitákat, azt akarjuk, hogy a fizetésünk 500k legyen az államadósság 0 minden olcsó legyen...de ez nem igy működik, valakitől el kell venni a pénzt és hát ziher hogy ezek nem a parlamentben ülök lesznek.

"Valszeg van egy réteg aki nettó 200000 ezer körül visz haza ők biztos rájuk szavaznak majd."

nem látod a fától az erdőt...

2013. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!