Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, ahogyan a hatalom bánik a tüntető fiatalokkal? Nincs itt ellentmondás a régi és a mostani Fidesz között?

Figyelt kérdés

A rendszerváltáskor Kövér László sérelmezte, hogy a beidézést csak 1 nappal előbb kapta meg. A mostani fiatalokat még be sem idézik, hanem hajnalban viszik el a kollégiumi szobájukból.



[link]


[link]


2013. márc. 30. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Kövér László is betört a pártszékházba és betörte az ablakokat?
2013. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Egy szemet sem lőttek ki, egy embert sem vertek véresre, szemben 2006-tal.
2013. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
67%
2013. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartom demokratikusnak, hogy mások magánterületére szervezünk légy ott partikat. Az se fest róluk túl jó képet, hogy 40 -50 ember a nép nevében elfoglal egy magántulajdont... Hova vezet ez?
2013. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

64% rendőri intézkedés is megváltozott, pedig ott közterületen történt a tüntetés, most meg magánterületen! Békés báránykákkal mit csináltak volna 2006ban ? lehet nem emlékszel rá, mert már túl idős vagy már, vagy még nagyon fiatal... de ott történt jó pár jogtalan intézkedés kér lenne tagadni... most, egy ilyet se tudsz mondani. Ha csak nem azt, hogy nem vitték el a területsértő diákokat!

Ha nem érzed a különbséget, akkor nagy baj van a fejekben ...

2013. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Engem az háborít fel, hogy mondják az MSZP-DK-Bajnai-stbturmixpárti fanok, hogy mi az, hogy ilyet csinálnak így a fidesz úgy a fidesz, közben meg 2006-ban nem zavarta őket, hogy kilőtték valaki szemét. Szerintem mindkét esetben a tüntetők voltak a hibásak elsősorban, mert egyiket sem lett volna szabad. Engem csa kaz háborít fel, hogy midnenki ennyire b@romarcú pártfüggő, amit a saját pártja csinál az nem baj, de amit az általa utált az tragédia.
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
igazad van !
2013. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

"Egy szemet sem lőttek ki, egy embert sem vertek véresre, szemben 2006-tal."


A mostani ellenzékiek közül senki sem gyújtogatott autókat, tört be kirakatokat, dobált rendőröket utcakövekkel, vagy verte őket baseball-ütőkkel...

2013. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Azért volt annak előzménye, ha jogtalanul intézkednek a rendőrök ... gázgránátot és gumilövedékek cikáznak, akkor nehéz lenne azt mondani a tömegnek menjetek haza békésen, ez a demokrácia fogadjátok el!
2013. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem jól bánt ezekkel a sirályos bajnaiistákkal , gyurcsanyistákkal.Szétcsapott a zsidók között.


Nem vagyok Fideszes , de a Fidesz helyesen cselekedett.

2013. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!