Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Online könyvesboltom van, be...

Online könyvesboltom van, be tudom bizonyítani, hogy egy vezető Jobbikos ember Machiavelli könyvet vett. Kiszivárogjon?

Figyelt kérdés

Niccolò Machiavelli - A Fejedelem

(Képmutatás és tömegmanipuláció muvészete.)


Választások előtt véletlen kibukjon? :)

Úgysem sokáig leszek az országban, külföldön jobban megy a bolt, annak ellenére, hogy magyarul van az oldal, nem is nagy a bolt, szóval magam miatt nem aggódok...



Zseniális könyv egyébként, egyik kedvencem.



2013. ápr. 1. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

És ez miért baj?

Lehet valami MSZP tag meg Karl Marx könyvet vesz.


A Jobbik legalább lázad a jelenlegi rendszer ellen és kimondja az igazságot.

2013. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

nyugodtan kiszivároghat

egy egyetemeken tankönyv (pl. jogász szakon)

senkit nem érdekelne

2013. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

És kit érdekel, ennék durvább dolgok is derültek már ki.

Szerintem nem, mert kiröhögnek.

2013. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem vettétek észre az iróniát?

A kérdező épp tömeg manipulálni akar avval hogy mindenkivel közli hogy valaki ilyen tömegmanipulációs könyvet vett, ráadásul képmutató is hogy ő is olvasta a könyvet, és ugyan azokat az eszközöket akarja használni mint ami a könyvben van leírva. Fúhhh nem semmi de észrevetten ám ! :)

Az is kiderült már hogy az mszpnek izraeli uszító ember segít mocskolódni a kampányban, mégsem lett belőle semmi sem, pedig konkrétan csak úgy egyszerűen lerántotta róluk a leplet hogy hol is állnak, bár ezen egy jobb oldali meg sem lepődik, a szavazóik meg nem fognak összefüggéseket keresni.

Sőt te is tömeg manipulálsz és visszaélsz a vásárlói titok tartassál mégsem történne semmi sem.

2013. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!


Nekem is van webáruházam, nálam is több ismert ember vásárolt már, de eszembe sem jutna senkinek sem elárulni, hogy KIK és MIT vettek nálam!!!...


1./ Törvény kötelez rá, hogy a Vevők személyes adatait nem adhatom ki másoknak...


2./ Erkölcsi kötelességem, hogy a Vevők vásárlásait diszkréten megőrízzem...


3./ Nem tudhatom, hogy az X-terméket a Vevő saját magának, vagy másnak veszi ajándékba...


4./ Ha "feldobod" a Jobbikos vezetőt, hogy milyen könyvet vásárolt, egyből tudni fogja, hogy ki dobta fel, simán beperelhet és a bíróság neki fog igazat adni, mert a boltos nem adhatná ki, hogy KI MIT vásárolt nála!!!...


5./ Az illető simán behazudhatja, hogy tréfás ajándéknak szánta egy ismerősének... (Na ez elég nagy égés lesz neked, mert akkor tuti, hogy az illető a te nevedet is meg fogja szellőztetni.)...


... Nehezen hiszem, hogy bárkit be lehetne sározni, aki ezt a könyvet megvásárolta és elolvasta!


Javaslom, hogy maradj szép csöndben és soha senkinek ne említsd meg, hogy KIK és MIT vásárolnak nálad, ha nem akarod lehúzni a rolódat...

Hidd el, villámgyorsan elterjed egy boltról, ha nem megbízható, indiszkrét a működtetője...

2013. ápr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

"Képmutatás és tömegmanipuláció muvészete."

Erre azért van jobb irodalom, pl. a Mein Kampf.

2013. ápr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondja majd ajándékba veszi egy isminek vagy húsvétra.
2013. ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Elgondolni is szűrnyű hogy jobbikosok titokba otthon mit olvasnak :LOL
2013. ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Úristeeen. Most jut eszembe Én fizikus létemre Egely György könyvet vettem. Telózz be a KFKI-ba. Most mi lesz !? -.-
2013. ápr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem mi annak a jelentősége, hogy ki milyen könyvet vett. Tételezzük fel hogy valaki kommunista de műveltnek szeretné mondani magát és elolvassa a Mein Kampfot, hogy a másik oldallal vitába tudjon szállni a részletekről.


Szóval csak egyetlen kérdésem van: Vátáfákk?

2013. ápr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!