Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg mérleg aszcendenssel?...

Mérleg mérleg aszcendenssel? Milyen ember? Jó vezető lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok, de szerintem egy mérleg sehogy sem lehet jó vezető. A döntésképtelenség miatt. Szóval most lennék egy cégvezető ahol kemény döntéseket kellene hozni, tuti elbuknék.
2010. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen bizonytalanok a mérlegek!Nem képesek dönteni. Szerintem egy vezetői pozícióban ők csak marionett babák lehetnek.Bocsánat, hogy ezt mondom. A mérleg nagyon erős benned, de nincsen kizárva, hogy valamilyen más csillagállás nem kompenzálva az aszcendensedet és a napjegyedet.
2010. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már sok kérdésnél írtam hogy ha valakinek ugyanaz a Napjegye mint az Asc-e az az ember harmóniában van önmagával. Szóval mindenképpen szerencsés dolog napfelkeltekor születni. Ebben az esetben a Napod vagy az I-es vagy a 12-es házba esik. Ha az egyes akkor mindenképpen jó vezető vagy, hiszen (ha vagy már elég idős hozzá) ismered magad, magabiztos vagy, és ha a többi bolygó is segít akkor megtalálhatod azokat az utakat ami mindenkinek jó. Persze igaza volt az első válaszolónak a döntésképtelenségről, de ez inkább csak akkor ha nincs olyan út ami egyensúlyi helyzetet teremt. Sajnos komoly vezetők kerülnek olyan helyzetbe hogy 'áldozni' kell valamit valamiért ezért inkább olyan helyen lennél jó vezető ahol kevésbé "kemény" szabályok vannak.

Ha 12-esbe esik akkor inkább szeretsz egyedül lenni és saját magad ura lenni. Inkább művészi lélek, mint vezető, aki akkor kap ihletet ha egyedül van.

Szóval attól hogy mérleg vagy lehetsz jó vezető, de más utakon (művészet, divat, kommunikáció) talán jobban kiteljesedhetnél.

2010. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát azt állítjátok, hogy aki mérleg, azaz két időpont között született(nem tudom, mikor, még hónapot sem), az nem lehet jó vezető? Na, az ilyen emberek miatt tart ott ez az ország, ahol...
2010. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves negyedik válaszoló!

Én a harmadik válaszoló vagyok, és azt állítottam hogy LEHET jó vezető. Tehát a 3 válaszból 2:1 az arány.

Asztrológus vagyok, így nekem elhihetitek hogy nem jegyfüggő hogy ki jó vezető és ki nem.

2010. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Történetesen nem rád gondoltam, persze közrejátszik az is, hogy sok erről szóló iromány minden valós gondolkodást és érveket nélkülöz...
2010. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyanítom akkor nekem szól.(2. vagyok)

Szóval szerintem ennek a kérdésnek és a válaszomnak semmi köze hozzá, hogy hol tart ez az ország.Persze az is megeshet, hogy csak én nem látom az összefüggést a mérleg jegyű és mérleg aszcendensű irányító és a válság között. Mert pl. politikust nem a csillagjegye szerint választ az ember, még az sem, akit érdekelnek ezek a dolgok, hanem a politikája miatt, amennyiben azt hiszed, hogy a választás jegy függvénye akkor sajnálni tudlak..komolyan!!

Nem vagyok asztrológus, de sok mérleget ismerek és ők mind ilyen határozatlan, nehezen döntő , szerény emberek ezért gondoltam, hogy így lehet. Ezek szerint nem volt teljesen igazam, mint a 3.dik válaszoló írta:)/mennyiért vállalsz elemzést?érdekelne, hogy ez asztrológus hogy lát/

2010. júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jelenleg valamiféle vezet pozíciót töltök be, egyenlőre nem túl szigorú feltételek mellett és én szeretném megteremteni a szigorú feltételeket, hogy minden zökkenőmentesen haladjon a cégnél. 20 éves vagyok, egy egyszerű hírdetésre jelentkeztem mint raktári segédmunkás, úgy hozta a sors,hogy előző kollega elment és én kerültem a helyébe be a raktárba mint adminisztrátor főnököm bizalmát elnyerve szépen lassan a kezembe kerül az irányítás és nem tagadom élvezem csinálni a dolgot, jó egybentartani az egészet.

2010. júl. 17. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó vezető, kicsi ellenállással. Jól vezeti az áramot.
2012. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy mérleg barátnőm... sokat csinálja ugyan azt... türelmes ... stb :D. Am nem lehetne valami jó vezető... azért illik pont hozzá a kos napjegy. Mert a kos már jó vezető így ketten kiegészítik egymást :D.
2012. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!