Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fidesz mondja meg egy...

Miért a Fidesz mondja meg egy magyar állampolgárról, hogy az magyar?

Figyelt kérdés
Miért hazaárulózhatnak le mindenki mást a Fidesz csapat tagjai, akik másképp gondolkodnak?
2013. ápr. 1. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert ez a fideszes "mentalitás", csak a gazdagember és a fideszes az ember, és csak ők szeretik a hazájukat, a többiek azok a pórnép akiknek kikell szolgálni őket, Ez egy újkori feudális társadalmi rend amit Orbán épít, ebben a kisember nem ember csak szolga aki megtermeli a nagyúri rétegnek a vagyont és a jóléthez szükséges dolgokat és kiszolgálja őket. Ezt nemszabad eltűrni, az Együtt 2014 re a liberális összefogásra és egy szakértői kormányra kell szavaznunk.
2013. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

A Jobbikosok is ezt csinálják.

Mindenki hazaáruló, szoci, vagy libsi, aki nem ért velük egyet.

Magyar betegség.

2013. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem a FIDESZ mondja meg, hogy magyar-e.Van egy véleményük, kimondják, és?Joguk van hozzá.Ahogy pl. Gyurcsánynak is joga van 2 méter vastag beton arcbőrrel bent ülni a parlamentben.
2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. Ez tévedés.


Én Jobbikos vagyok ,de nem tekintek mindenkit hazaárulónak aki más.


Úgy gondolom , hogy egy baloldali ember is lehet nemzeti érzelmű , az más kérdés hogy az Isten hazaáruló baloldaliakkal ver minket.


Azt is megértem hogyha valaki külföldre megy , ők sem hazaárulók.


Ne a 9 általánost végzett szavazók alapján ítélkezz.


Én egyetemre járok , itt elég sokan vagyunk Jobbikosak.

A Fidesz szavazók se egyenlőek a sósavas bácsival.

2013. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
És hogy érzitek magatokat (kedves egyetemisták) amikor egy Jobbik szerveződés keretein belül a kopaszok közt kell skandálni hogy mocskos zsidók/cigányok? Felvilágosult értelmiséginek?
2013. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És hogy érzitek magatokat (kedves egyetemisták) amikor egy Jobbik szerveződés keretein belül a kopaszok közt kell skandálni hogy mocskos zsidók/cigányok? Felvilágosult értelmiséginek?"


Fűti őket a hazaszeretet. Meg a kannás bor.

2013. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.

Ide nem járnak kopasz bakancsosok.

A Jobbik Ifjúsági Tagozatban is bent vagyok , egy olyan bakancsos kopasz sincs itt , csak fiatalok nők és férfiak.


Én élvezem , összetartó a csapat.

Lázadnunk kell a jelenlegi rendszer ellen.

2013. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dick Esmen ***** válasza:
"Aki nincs velünk,az ellenünk van."
2013. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!